Menu
Your Cart

3 kw 24 Volt PWM Akıllı Tam Sinüs İnverter - Hegel

3 kw 24 Volt PWM Akıllı Tam Sinüs İnverter - Hegel
3 kw 24 Volt PWM Akıllı Tam Sinüs İnverter - Hegel
3 kw 24 Volt PWM Akıllı Tam Sinüs İnverter - Hegel
3 kw 24 Volt PWM Akıllı Tam Sinüs İnverter - Hegel
Yeni
3 kw 24 Volt PWM Akıllı Tam Sinüs İnverter - Hegel
3 kw 24 Volt PWM Akıllı Tam Sinüs İnverter - Hegel
3 kw 24 Volt PWM Akıllı Tam Sinüs İnverter - Hegel
3 kw 24 Volt PWM Akıllı Tam Sinüs İnverter - Hegel
3 kw 24 Volt PWM Akıllı Tam Sinüs İnverter - Hegel
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: SVP-3KVA/3KW
  • Ağırlık: 6.30
  • Boyutlar: 350.00 x 285.00 x 110.00
6.124 TL
KDV Hariç: 6.124 TL

3 kw 3 kva 24 Volt Akıllı Tam Sinüs İnvertör - Hegel

Ürün Özellikleri

Şebeke Bağlantılı Akıllı İnverter

Bu cihazlar taşınabilir boyutta kesintisiz güç kaynağı sunmak için inverter, solar şarj cihazı ve batarya şarj cihazının fonksiyonlarını bir araya getiren inverter ve şarj cihazıdır. Kapsamlı LCD ekranı, batarya şarj akımı, AC giriş veya Solar girişi şarj önceliği ve farklı uygulamaları esas alan kabul edilebilir giriş voltajı gibi kullanıcı tarafından yapılandırılabilir ve kolay erişilebilir düğme işlemi sunar.

Özellikler

Saf sinüs dalga inverter

LCD ayarı ile ev aletleri ve kişisel bilgisayar için yapılandırılabilir giriş voltajı

LCD ayarı ile uygulamaları esas alan yapılandırılabilir batarya şarj akımı

LCD ayarı ile yapılandırılabilir AC / Solar Şarj cihazı özelliği

Şebeke voltajı veya jeneratör gücüne uyumlu

AC yeniden kazanılırken otomatik yeniden başlatma

Aşırı yük / Aşırı Sıcaklık / Kısa devre koruması

Optimize akü performansı için akıllı batarya şarj cihazı tasarımı

İnverter Montajı

Kurulum yapılacak yeri seçmeden önce mutlaka aşağıdaki maddeleri dikkatlice inceleyiniz.

İnverteri yanıcı yapı malzemeleri üzerine monte etmeyiniz.

Katı ve sağlam bir yüzeye monte ediniz.

LCD ekranın kolayıkla okunabilmesi için inverteri göz hizasına monte edin.

Optimum çalışma performansı için ortam sıcaklığı 0 – 55 derece arasında olmalıdır.

Batarya Bağlantısı

Güvenli çalışma ve yönetmeliğe uygunluk için, batarya ve inverter arasına ayrı bir DC sigorta veya bağlantı kesici takılabilir. Batarya bağlantısı için uygun kablo kullanılması sistem güvenliği ve verimli çalışma çalışma açısından büyük önem taşır. 1-3KVA modeli için en az 100 amper , 4KVA ve 5KVA modelleri için en az 200 amper akü tavsiye edilir.

AC Giriş / Çıkış Bağlantısı

Ac girişi güç kaynağına bağlamadan önce, lütfen inverter ile AC girişi güç kaynağı arasına yüksek akım kapasiteli sigorta bağlayın. Bu inverterin bakım esnasında kolaylıkla AC güç kaynağının kesilmesini sağlayacaktır.

AC devre kesici için önerilen sigorta teknik özellikleri ; 1KVA için 10Amper , 2KVA için 20 Amper , 3KVA için 32 Amper , 4KVA ve 5 KVA için 50 Amper’dir.

AC giriş / çıkış bağlantısını gerçekleştirirken, AC giriş veya çıkış tellerini terminal bloğu üzerine L,N ve toprak kutuplarına uygun şekilde takın ve vidaları sıkın.

Toprak – Sarı ve yeşil kablo

L ( Hat ) – Kahverengi yada siyah kablo

N ( Nötr ) – Mavi kablo rengindedir.

Güneş Paneli Bağlantısı

Güneş paneli bağlantısını yapmadan önce PV girişi ve güneş panelleri arasına DC sigorta bağlayın. PV bölümü için tüm kablo tesisatı özel solar kablo olmasına dikkat edin. PV modülü bağlantısı için uygun solar kablo kullanılması sistem güvenliği ve verimli çalışma açısından büyük önem taşır.

PV modüllerinin açık devre voltajı ( Voc ) inverterin maksimum PV dizilimi açık devre voltajını aşmamalıdır.

PV modüllerinin açık devre voltajı ( Voc ) minimum batarya voltajından yüksek olmamalıdır.


Teknik Parametreler

HEGEL AKILLI İNVERTERSVP-3KNominal Akü Sistem Voltajı24VDC İNVERTER ÇIKIŞ Varsayılan Güç3000WVarsayılan Güç3000VADemoraj Güç6000WDalga FormuTam SinüsAC Voltaj Ayarı(Akü Modu)(220VAC~240VAC)±5%Inverter Verimlilik (Max)98%Transfer Süresi10ms (Kişisel Bigisayar Kullanımı) 20ms (Ev Aletleri Kullanımı) AC GİRİŞ Voltaj230VACAyarlanabilen Voltaj Aralığı170~280VAC(Kişisel Bilgisayar Kullanımı) \ 90~280VAC(Ev Aletleri Kullanımı) \ 184~253VAC(VED4105)Frekans Aralığı50Hz/60Hz(Otomatik Sensör) AKÜ Normal Voltaj24VDCTampon Şarj Voltaj27VDCAşırı Voltaj Koruma Değeri32VDC SOLAR ŞARJ & AC ŞARJ Maximum PV Voc80VDCpwm Çalışma Voltaj Aralığı18-80VDCStandby Güç Tüketim28WMaximum Solar Şarj Akımı(PWM)50AMaximum AC Şarj Akımı25AMaximum Şarj Akımı70A ÜRÜN ÖLÇÜLERİ Ürün Ölçüleri, EnxYükseklikxBoy (mm)350*285*110Net Ağırlık(kg)6,3Brüt Ağırlık(kg)10,3 DİĞER ÖZELLİKLER Nem%5'den %95'e kadar Bağıl Nem (Yoğuşmasız)Çalışma Sıcaklığı0-50˚CMuhafaza Sıcaklığı-15-60˚C

ÖNEMLİ BİLGİLER

Satılan Tüm Ürünler Faturalı ve Garantilidir: Enerjisepetim'den almış olduğunuz tüm ürünler faturalı ve garantili olarak size gelmektedir. Tüm ürünlerimiz fatura tarihi itibaren iki yıl garantilidir. Arıza durumunda, ürünü firmamız ile iletişime geçerek, sizin adınıza kesilen faturamızın fotokopisi ile servise gönderebilirsiniz. Servis takibini firmamız sizinle birlikte yapmaktadır. 
Profesyonel Kurulum Hizmeti: Enerjisepetim olarak Tüm Türkiye’de uzman ekiplerimiz ile size anahtar teslim hizmetler sunmaktayız. Bunun haricinde sisteminin kurulumunu kendiniz yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz. Enerjisepetim olarak almış olduğunuz ürünlerde, kurulumla ilgili tüm ihtiyaçlarınız size hazır olarak gelmektedir. Tek yapmanız gereken sistemin cihazlarını birbirine bağlamaktır. Kurulum için ileri düzey elektrik bilgisine ihtiyacınız yoktur. Enerjisepetim olarak size kurulum aşamasında telefonla, video ve şema ile destekte oluyoruz. Böylece kurulum için ekstradan dışarıya ücret ödemenize gerek kalmıyor.
Kredi Kartına Taksit Avantajı: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerde kredi kartına taksit ile almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz 
www.Enerjisepetim.com . Web sitemiz özel olarak yüksek güvenlikli sanal pos hizmeti sağlamaktadır. Kredi kartı ile alımlarda yapmış olduğunuz taksit sayısına göre vade farkı gelmektedir. Tüm taksitlere yapılan vade farkları detaylı şekilde web sitemizde mevcuttur. 
Ücretsiz Kargo: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerin kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoda yaşanan hasarlardan dolayı siz sorumlu değilsiniz. Kargo firmalarında yaşanan hasarlara karşı ürünlerimiz özel olarak sigortalı taşınmaktadır. 
Enerjisepetim Misyonu: Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan vatandaşlarımıza, ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, güvenilir ve en kaliteli yenilenebilir enerji çözümleri sunmak ve satış sonrası teknik destek sağlamak.

Kaliteli Güneş Enerjisi Ürünleri Bulabileceğiniz Sitemize Hoşgeldiniz
Sitemizin açılışına özel, kısa süreli indirimli fiyatları kaçırmayın.