Menu
Your Cart

HEGEL 52Ah 12V Elektrikli Bisiklet Aküsü

HEGEL 52Ah 12V Elektrikli Bisiklet Aküsü
HEGEL 52Ah 12V Elektrikli Bisiklet Aküsü
HEGEL 52Ah 12V Elektrikli Bisiklet Aküsü
Yeni
HEGEL 52Ah 12V Elektrikli Bisiklet Aküsü
HEGEL 52Ah 12V Elektrikli Bisiklet Aküsü
HEGEL 52Ah 12V Elektrikli Bisiklet Aküsü
HEGEL 52Ah 12V Elektrikli Bisiklet Aküsü
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: HGE12-52
  • Boyutlar: 223.00 x 120.00 x 175.00
2.857 TL
KDV Hariç: 2.857 TL

ELEKTRİKLİ BİSİKLET AKÜLERİNDE GARANTİ SÜRESİ 6 AYDIR

Hegel 52 Ah 12V Elektrikli Bisiklet Aküsü

52 AMPER 12V HEGEL KURŞUN ASİT ELEKTRİKLİ BİSİKLET AKÜSÜ  ENGELLİ SANDALYE AKÜSÜ - DERİN DÖNGÜ JEL AKÜ.

ELEKTRİKLİ BİSİKLETLER VE ENGELLİ SANDALYELERİ İÇİN ÖZEL OLARAK ÜRETİLMİŞ MAKSİMUM PERFORMANSLI EVF TİPİ ELEKTRİKLİ BİSİKLET AKÜSÜDÜR.

KLASİK ELEKTRİKLİ BİSİKLET AKÜLERİNDEN DAHA YÜKSEK PERFORMANS GÖSTERİR VE DAHA UZUN ÖMÜRLÜDÜR.

JEL TİPİ OLDUĞU İÇİN KENDİNİ HEMEN TOPLAR.

ROHS VE CE KALİTE KONTROLLERİNDEN GEÇMİŞTİR. 

ÜRÜNLERİMİZ TAMAMEN SIFIR VE KUTUSU AÇILMAMIŞTIR!!

 

JEL AKÜLERİN AVANTAJLARI:


1-Yüksek Kapasite     
Özel üretim teknolojisi ve özel malzeme ile akü kapasitesi>% 100 ve akü enerji yoğunluğu 35-38Wh / kg'a ulaşır.2-Düşük Kendinden Deşarj
Yüksek kaliteli alaşımlı ızgara ve süper saf elektrolit, daha az kendinden deşarj ve daha az su kaybı3-Daha fazla döngü süresi
Yüksek oranda kapalı reaksiyon, daha uzun ömür
25C°'de uygun kullanım koşullarında çevrim süresi > 360 kez
Talimatlar altında uygun kullanım varsa, çevrim süresi > 650 kez4-Güvenli ve güvenilir
Aküyü daha güvenli ve dayanıklı kılan özel tasarlanmış emniyet valflı sistem5-Tamamen kapalı yapı
İsteğe bağlı bir yöne yerleştirilebilir (Baş aşağı hariç)6-Optimize edilmiş tasarımı
Hem VRLA teknolojisi hem de bakım avantajı ile Akü ömrü, düzenli bakım altındaysa % 50-% 100 daha uzatılabilir7-Yaygın Uygulama Yöntemi
Hem yüzen şarj hem de aralıklı şarj olabilir, ayrıca panellerle güneş enerjisi ile de şarj edilebilir8-Önerilen şarj yöntemi
Akıllı üç fazlı şarj

HEGEL Akü, Yeni nesil teknolojiler ile Akü üretimi yapan bir firmadır.
Elektrikli Bisiklet Akülerinde Dünya lideri konumundadır.

Yüksek teknoloji Akü gruplarında, Ar-Ge, üretim, pazarlama ve servis konularında uzmanlaşmış kadrosu ile günümüz modern teknolojisini yakından takip ederek, hizmet vermektedir. Firma aynı zamanda her çeşit sızdırmaz kurşun-asit akü grubu üretimi de yapmaktadır (Jel, AGM, VRLA tip Aküler) .

Hegel Akü her zaman kalite felsefesine bağlı kalarak üretim yaparak, çoğu Akü tipinde, Lider Üretici konumunu küresel boyutta devam ettirmektedir. 
Hegel ürün geliştirme konusunda büyük bir deneyime sahiptir ve Güç Aküsü, Elektrikli Araç Aküsü, Solar Jel Akü ve UPS Aküleri ürün gamında bulunan Akü çeşitlerinden bazılarıdır. 

Küresel düzeyde Hegel yüksek teknoloji Akü imalatı konusunda uzmanlaşan birkaç üreticiden birisisidir. Firma, Kadmiyum ve Arsenik içermeyen yeşil ve çevre dostu imalat alanında da lider konumdadır.
 
Hegel Üretim Yönetim Sistemi sayesinde her Akünün güvenilir kalitede ve kararlı olduğundan emin olmak için MRP, 7S yönetim sistemi ile işletme faaliyetlerini sürdürmektedir. Hammadde alımından üretimin her aşamasına kadar, Kalite Standartlarına göre testler yapılmakta ve müşterilere ürünler bu kalite kontrol süreçlerinden sonra ulaştırılmaktadır. XUPAI, ISO9001 uluslararası kalite yönetim sistem belgesine ve ISO14001 çevre yönetim sistem belgesine sahiptir.

HEGEL, beş Akü markası ile 3 fabrikada üretim yapmaktadır ve Firma Changxing, Zhejiang (HQ) ve Zhejiang şehirlerinde toplamda 950 000 m2 alanda üretim faaliyetlerini devam ettirmektedir. Firma üretim kapasitesi günlük 350.000 adettir. Firma Arge faaliyetlerine ve yeni ürün geliştirmeye büyük önem vermekte ve son yıllarda almış olduğu birçok patent ve faydalı model belgeleri bulunmaktadır.

ÖNEMLİ BİLGİLER

Satılan Tüm Ürünler Faturalı ve Garantilidir: Enerjisepetim'den almış olduğunuz tüm ürünler faturalı ve garantili olarak size gelmektedir. Tüm ürünlerimiz fatura tarihi itibaren iki yıl garantilidir. Arıza durumunda, ürünü firmamız ile iletişime geçerek, sizin adınıza kesilen faturamızın fotokopisi ile servise gönderebilirsiniz. Servis takibini firmamız sizinle birlikte yapmaktadır. 
Profesyonel Kurulum Hizmeti: Enerjisepetim olarak Tüm Türkiye’de uzman ekiplerimiz ile size anahtar teslim hizmetler sunmaktayız. Bunun haricinde sisteminin kurulumunu kendiniz yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz. Enerjisepetim olarak almış olduğunuz ürünlerde, kurulumla ilgili tüm ihtiyaçlarınız size hazır olarak gelmektedir. Tek yapmanız gereken sistemin cihazlarını birbirine bağlamaktır. Kurulum için ileri düzey elektrik bilgisine ihtiyacınız yoktur. Enerjisepetim olarak size kurulum aşamasında telefonla, video ve şema ile destekte oluyoruz. Böylece kurulum için ekstradan dışarıya ücret ödemenize gerek kalmıyor.
Kredi Kartına Taksit Avantajı: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerde kredi kartına taksit ile almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz 
www.Enerjisepetim.com . Web sitemiz özel olarak yüksek güvenlikli sanal pos hizmeti sağlamaktadır. Kredi kartı ile alımlarda yapmış olduğunuz taksit sayısına göre vade farkı gelmektedir. Tüm taksitlere yapılan vade farkları detaylı şekilde web sitemizde mevcuttur. 
Ücretsiz Kargo: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerin kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoda yaşanan hasarlardan dolayı siz sorumlu değilsiniz. Kargo firmalarında yaşanan hasarlara karşı ürünlerimiz özel olarak sigortalı taşınmaktadır. 
Enerjisepetim Misyonu: Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan vatandaşlarımıza, ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, güvenilir ve en kaliteli yenilenebilir enerji çözümleri sunmak ve satış sonrası teknik destek sağlamak.

Kaliteli Güneş Enerjisi Ürünleri Bulabileceğiniz Sitemize Hoşgeldiniz
Sitemizin açılışına özel, kısa süreli indirimli fiyatları kaçırmayın.