Menu
Your Cart

DC Solar Dalgıç Pompa 24 Volt 8 Amper - BETATEK

DC Solar Dalgıç Pompa 24 Volt 8 Amper - BETATEK
DC Solar Dalgıç Pompa 24 Volt 8 Amper - BETATEK
DC Solar Dalgıç Pompa 24 Volt 8 Amper - BETATEK
DC Solar Dalgıç Pompa 24 Volt 8 Amper - BETATEK
DC Solar Dalgıç Pompa 24 Volt 8 Amper - BETATEK
DC Solar Dalgıç Pompa 24 Volt 8 Amper - BETATEK
DC Solar Dalgıç Pompa 24 Volt 8 Amper - BETATEK
Yeni
DC Solar Dalgıç Pompa 24 Volt 8 Amper - BETATEK
DC Solar Dalgıç Pompa 24 Volt 8 Amper - BETATEK
DC Solar Dalgıç Pompa 24 Volt 8 Amper - BETATEK
DC Solar Dalgıç Pompa 24 Volt 8 Amper - BETATEK
DC Solar Dalgıç Pompa 24 Volt 8 Amper - BETATEK
DC Solar Dalgıç Pompa 24 Volt 8 Amper - BETATEK
DC Solar Dalgıç Pompa 24 Volt 8 Amper - BETATEK
DC Solar Dalgıç Pompa 24 Volt 8 Amper - BETATEK
 • Stok Durumu: Stokta var
 • Model: 3HR210-80/1.8A
 • Ağırlık: 7.00
 • Boyutlar: 47.80 x 34.00 x 13.50
6.755 TL
KDV Hariç: 6.755 TL

DC Solar Dalgıç Pompa (Paslanmaz)  - 24 Volt 8 Amper 210w

Teknik Detaylar:

DC Solar Pompa | 3 inç 3HR 
3" Kalıcı mıknatıs fırçasız | DC Güneş enerjili su pompası
Güneş paneli :1 adet 280w poli panel
Güç aralığı: 210w
Akış aralığı:1,8 m3/sa

Pompa Çıkışı:3/4"

24V Pompa çalışma voltajı aralığı: 24-48V, VOC 50V'u geçemez.

Malzeme: Kömürsüz ve harici sürücülü. Sıvı seviye kontrolleri, tank seviye kontrol ünitesi ve şamandırası, askı pimleri, kablosu, bağlantı vidaları, teflon bant, elektrikçi bandı mevcuttur.

Kullanım Alanları:

İçme Suyu

Şehir dışı ev kullanımı için su temini

Güneş Enerjisi kullanarak su temini

Hayvanlar için su temini

Oyun Parkları ve Oyun Çiftlikleri, Hobi Bahçeleri için su temini

Güneş Enerjisi kullanarak Mikro Sulama sistemleri (Küçük aile ev bahçesi, Küçük kırsal alanlar veya yeşil çatı sistemleri)

Küçük göletlerde, küçük göletleri sularının idamesinde


KULLANIM UYGULAMASI İLE İLGİLİ NOTLAR

340w x 1 adet Güneş Paneli bağlanarak kullanılabilir. ( 270 x 1 adet , 275w x 1 adet ya da  285w x 1  Panel de kullanılabilir)

Pompa Solar Şarj Kontrol cihazlar ile birlikte de kullanılabilir. Bu durumda daha düzenli bir Voltaj sağlanacaktır. Solar Şarj Cihazı kullanımı durumunda, Akü kullanımı da gereklidir.

Güneş sarmal rotorlu pompa nedir?

Gücünü güneşten alan BETATEK HR serisi solar sarmal pompa, asla elektrik faturanız olmayacak, HR serisi güneş sarmal rotorlu pompa sadece ev içme suyu için değil, hayvancılık ve küçük çiftliklerin sulanması için de kullanılabilir.

Pozitif deplasmanlı bir pompa olan rotor, stator içinde dönerken her dönüşte suyu pompadan etkin bir şekilde sıkan eksantrik bir harekete sahiptir. Bu pozitif yer değiştirme eylemi, pompa çok düşük hızlarda çalışırken suyun pompalanması ve yüksek kaldırmalarda su pompalanabilmesi için yüksek basınç oluşturulabilmesi anlamına gelir. Yüksek verim ve yüksek basınç üretme yeteneği, su pompalamanın başlayabileceği anlamına gelir. Güneş enerjisinin düşük olduğu ve pompanın öğleden sonra geç saatlere kadar devam edeceği günün erken saatlerinde.

BETATEK HR serisi solar helisel pompalar hangi bileşenleri içerir?

BETATEK HR serisi Solar sarmal rotorlu pompa, SS304 pompa çıkışı, SS304 pompa gövdesi, SS304 sarmal rotor, Fırçasız DC motor (BLDC motor), 3 metre, 3 damar, 1.5mm2 kablo ve kurulum araçları ile kontrolörden oluşur. Şamandıralı şalter içeren aksesuarlar olarak ,kuyu sondası/su seviye sensörü, 3/4” adaptör yedeği, helisel rotor, daralan borular, yapışkan bant, kullanım kılavuzu.

BETATEK BLDC motorunun avantajları nelerdir?

Stator, rotor ve yağ silindirinden oluşan BETATEK BLDC motor
Silikon çelik sac ve yüksek sıcaklık bakır telden oluşan stator için.
Maksimum sıcaklığı 180 derece olan. Tümü, günde yaklaşık 2000 parça üretebilen makine tarafından otomatik olarak sarılır.
3 adet NSK rulman, SS 304 mil ve 40SH mıknatıs içeren rotor için.
Kimin maksimum sıcaklığı 150 derecedir.
Yağ silindiri için, su sızıntısını önlemek için daha iyi hale getirmek için kendi tasarımımızı yaptık.

BETATEK solar pompa kontrolörünün avantajları nelerdir?

MPPT işlevi
Maksimum Güç Noktası İzleme elektronik izlemedir - genellikle dijitaldir. Şarj kontrolörü, panellerin çıkışına bakar ve bunu akü voltajıyla karşılaştırır. Ardından, pili şarj etmek için panelin verebileceği en iyi gücün ne olduğunu bulur. Bunu alır ve maksimum AMPS'yi aküye almak için en iyi voltaja dönüştürür. (Unutmayın, önemli olan pildeki Amperdir). Modern MPPT'lerin çoğu dönüşümde yaklaşık %93-97 verimlidir. Genellikle kışın %20 ila %45 ve yazın %10-15 güç kazancı elde edersiniz. Gerçek kazanç, hava durumuna, sıcaklığa, pil şarj durumuna ve diğer faktörlere bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir.

Yumuşak başlangıç ​​işlevi
 BETATEK kontrolör, motorun çalışmasını kontrol eder, motor maksimum hızına ulaşana kadar çalışma gücü kademeli olarak artırılır. Sonuç olarak, hem motorun hem de kontrolörün ve koruma anahtarı dişlisinin hizmet ömrü uzar ve uzar.

Kuru çalışma koruması
 BETATEK güneş sarmal rotor pompası, kablo ile bağlanacak ve pompa girişinden 0,5 - 1 metre daha yüksek bir kuyu probu/su seviye sensörü gerektirir.
Böylece bir kuyudaki su seviyesini tespit edebilir. su seviyesi kuyu sondasının seviyesinin altına düştüğünde, BETATEK kontrolörü pompayı durduracak ve Kuyu LED'ini gösterecektir.
Pompayı otomatik olarak durdurun, 30 dakika otomatik olarak yeniden başlar, Esnek kurulum.

Ayarlanabilir hız fonksiyonu
 Ayarlanabilir hız fonksiyonlu BETATEK güneş kontrolörü.
Kullanıcı, su israfını önlemek için su kapasitesini ve gerçek su talebine göre kafayı ayarlamak için farklı çalışma hızları ayarlayabilir.
Bu arada, motorun mekanik aşınmasının yanı sıra PV dizisindeki başlangıç ​​yüklerini de azaltır.

Kendini koruma fonksiyonları
Hata kablolama koruması
Aşırı/düşük voltaj koruması
Aşırı yükleme koruması
Aşırı akım koruması
faz kaybı koruması
Yüksek çalışma sıcaklığı koruması

BETATEK sarmal rotorun avantajı nedir?

BETATEK, daha yüksek mukavemet, daha iyi aşınma direnci ve 1500 saate kadar daha uzun çalışma ömrü sağlamak için kendi helisel rotor tasarımını yaptı. Çok temiz su için bile 3000 saat olabilir.


ÖNEMLİ BİLGİLER

Satılan Tüm Ürünler Faturalı ve Garantilidir: Enerjisepetim'den almış olduğunuz tüm ürünler faturalı ve garantili olarak size gelmektedir. Tüm ürünlerimiz fatura tarihi itibaren iki yıl garantilidir. Arıza durumunda, ürünü firmamız ile iletişime geçerek, sizin adınıza kesilen faturamızın fotokopisi ile servise gönderebilirsiniz. Servis takibini firmamız sizinle birlikte yapmaktadır. 
Profesyonel Kurulum Hizmeti: Enerjisepetim olarak Tüm Türkiye’de uzman ekiplerimiz ile size anahtar teslim hizmetler sunmaktayız. Bunun haricinde sisteminin kurulumunu kendiniz yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz. Enerjisepetim olarak almış olduğunuz ürünlerde, kurulumla ilgili tüm ihtiyaçlarınız size hazır olarak gelmektedir. Tek yapmanız gereken sistemin cihazlarını birbirine bağlamaktır. Kurulum için ileri düzey elektrik bilgisine ihtiyacınız yoktur. Enerjisepetim olarak size kurulum aşamasında telefonla, video ve şema ile destekte oluyoruz. Böylece kurulum için ekstradan dışarıya ücret ödemenize gerek kalmıyor.
Kredi Kartına Taksit Avantajı: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerde kredi kartına taksit ile almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz 
www.Enerjisepetim.com . Web sitemiz özel olarak yüksek güvenlikli sanal pos hizmeti sağlamaktadır. Kredi kartı ile alımlarda yapmış olduğunuz taksit sayısına göre vade farkı gelmektedir. Tüm taksitlere yapılan vade farkları detaylı şekilde web sitemizde mevcuttur. 
Ücretsiz Kargo: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerin kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoda yaşanan hasarlardan dolayı siz sorumlu değilsiniz. Kargo firmalarında yaşanan hasarlara karşı ürünlerimiz özel olarak sigortalı taşınmaktadır. 
Enerjisepetim Misyonu: Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan vatandaşlarımıza, ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, güvenilir ve en kaliteli yenilenebilir enerji çözümleri sunmak ve satış sonrası teknik destek sağlamak.

Kaliteli Güneş Enerjisi Ürünleri Bulabileceğiniz Sitemize Hoşgeldiniz
Sitemizin açılışına özel, kısa süreli indirimli fiyatları kaçırmayın.