Menu
Your Cart

HEGEL 25Ah 12V Elektrikli Bisiklet Aküsü

HEGEL 25Ah 12V Elektrikli Bisiklet Aküsü
-NAN %
HEGEL 25Ah 12V Elektrikli Bisiklet Aküsü
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: HGE12-25
  • Ağırlık: 45.00
  • Boyutlar: 483.00 x 174.00 x 246.00
nan TL
inf TL
KDV Hariç: nan TL

HEGEL 25Ah 12V Elektrikli Bisiklet Aküsü

25 AMPER 12V HEGEL KURŞUN ASİT ELEKTRİKLİ BİSİKLET AKÜSÜ  ENGELLİ SANDALYE AKÜSÜ - DERİN DÖNGÜ JEL AKÜ.

ELEKTRİKLİ BİSİKLETLER VE ENGELLİ SANDALYELERİ İÇİN ÖZEL OLARAK ÜRETİLMİŞ MAKSİMUM PERFORMANSLI AGM TİPİ ELEKTRİKLİ BİSİKLET AKÜSÜDÜR.

KLASİK ELEKTRİKLİ BİSİKLET AKÜLERİNDEN DAHA YÜKSEK PERFORMANS GÖSTERİR VE DAHA UZUN ÖMÜRLÜDÜR.

JEL TİPİ OLDUĞU İÇİN KENDİNİ HEMEN TOPLAR.

ROHS VE CE KALİTE KONTROLLERİNDEN GEÇMİŞTİR. 

Özellikler

1. Oksijen rekombinasyon teknolojisi: Bakım Ücretsiz VRLA pil, uygulama sırasında su veya asit eklemeye gerek yoktur.

2. uzun çevrim ömrü: Döngü ömrü ulaşabilir 400-600% 100 DOD.

3. yüksek kapasite: patentli yapı tasarımı ile yüksek aktif malzeme kullanımı, maksimum aktif malzeme kullanım oranını ve pil iç alanı kullanım oranını artırmak, 5% -10 benzer ürünlere göre daha yüksek kapasite.

4. büyük akım deşarj için yüksek performans. Plaka ızgarası için yeni yapı, pilin direncini büyük ölçüde azalttı, büyük akım deşarjı altında tek tip iç elektrokimyasal reaksiyon, derin deşarjdan mükemmel kapasite geri kazanımı.

5. iyi korozyon direnci ızgara. Nadir toprak malzemesine sahip benzersiz patent alaşımlı ızgara, süper korozyon direncine ve sürünme direncine sahiptir.

6. düşük sıcaklık altında yüksek performans. Plakaya yüksek aktiviteli iletken malzeme ve kriyojenik genleşme maddesi ile ürün düşük sıcaklık altında güçlü kabul yeteneğine sahiptir.

7. güvenlik ve güvenilirlik. Şarj ve deşarj sürecindeki su kaybını azaltmak ve sızdırmazlık reaksiyon verimliliğini artırmak için sızdırmazlık fonksiyonunun yanı sıra uygun ortak kontrol için bağımsız tasarlanmış otomatik kuru ve çıkarılabilir emniyet valfi.

JEL AKÜLERİN AVANTAJLARI:

1-Yüksek Kapasite   
Özel üretim teknolojisi ve özel malzeme ile akü kapasitesi>% 100 ve akü enerji yoğunluğu 35-38Wh / kg'a ulaşır.

2-Düşük Kendinden Deşarj
Yüksek kaliteli alaşımlı ızgara ve süper saf elektrolit, daha az kendinden deşarj ve daha az su kaybı

3-Daha fazla döngü süresi
Yüksek oranda kapalı reaksiyon, daha uzun ömür
25C°'de uygun kullanım koşullarında çevrim süresi > 360 kez
Talimatlar altında uygun kullanım varsa, çevrim süresi > 650 kez

4-Güvenli ve güvenilir
Aküyü daha güvenli ve dayanıklı kılan özel tasarlanmış emniyet valflı sistem

5-Tamamen kapalı yapı
İsteğe bağlı bir yöne yerleştirilebilir (Baş aşağı hariç)

6-Optimize edilmiş tasarımı
Hem VRLA teknolojisi hem de bakım avantajı ile Akü ömrü, düzenli bakım altındaysa % 50-% 100 daha uzatılabilir

7-Yaygın Uygulama Yöntemi
Hem yüzen şarj hem de aralıklı şarj olabilir, ayrıca panellerle güneş enerjisi ile de şarj edilebilir

8-Önerilen şarj yöntemi
Akıllı üç fazlı şarj

ÖNEMLİ BİLGİLER

Satılan Tüm Ürünler Faturalı ve Garantilidir: Enerjisepetim'den almış olduğunuz tüm ürünler faturalı ve garantili olarak size gelmektedir. Tüm ürünlerimiz fatura tarihi itibaren iki yıl garantilidir. Arıza durumunda, ürünü firmamız ile iletişime geçerek, sizin adınıza kesilen faturamızın fotokopisi ile servise gönderebilirsiniz. Servis takibini firmamız sizinle birlikte yapmaktadır. 
Profesyonel Kurulum Hizmeti: Enerjisepetim olarak Tüm Türkiye’de uzman ekiplerimiz ile size anahtar teslim hizmetler sunmaktayız. Bunun haricinde sisteminin kurulumunu kendiniz yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz. Enerjisepetim olarak almış olduğunuz ürünlerde, kurulumla ilgili tüm ihtiyaçlarınız size hazır olarak gelmektedir. Tek yapmanız gereken sistemin cihazlarını birbirine bağlamaktır. Kurulum için ileri düzey elektrik bilgisine ihtiyacınız yoktur. Enerjisepetim olarak size kurulum aşamasında telefonla, video ve şema ile destekte oluyoruz. Böylece kurulum için ekstradan dışarıya ücret ödemenize gerek kalmıyor.
Kredi Kartına Taksit Avantajı: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerde kredi kartına taksit ile almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz 
www.Enerjisepetim.com . Web sitemiz özel olarak yüksek güvenlikli sanal pos hizmeti sağlamaktadır. Kredi kartı ile alımlarda yapmış olduğunuz taksit sayısına göre vade farkı gelmektedir. Tüm taksitlere yapılan vade farkları detaylı şekilde web sitemizde mevcuttur. 
Ücretsiz Kargo: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerin kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoda yaşanan hasarlardan dolayı siz sorumlu değilsiniz. Kargo firmalarında yaşanan hasarlara karşı ürünlerimiz özel olarak sigortalı taşınmaktadır. 
Enerjisepetim Misyonu: Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan vatandaşlarımıza, ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, güvenilir ve en kaliteli yenilenebilir enerji çözümleri sunmak ve satış sonrası teknik destek sağlamak.

Kaliteli Güneş Enerjisi Ürünleri Bulabileceğiniz Sitemize Hoşgeldiniz
Sitemizin açılışına özel, kısa süreli indirimli fiyatları kaçırmayın.