Menu
Your Cart

Venta 130 Watt Yarı Esnek Solar Panel

Venta 130 Watt Yarı Esnek Solar Panel
Yeni

Modules -> Blocks -> Share Plugin Inline AddThis

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules. Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.
Venta 130 Watt Yarı Esnek Solar Panel
This product qualifies for free shipping
This block is set to appear automatically on products above a certain price, which may qualify for free shipping or other perks. Modules -> Info Blocks -> Free Shipping Qualifier

Yarı Esnek Güneş Paneli

Dizel yakıttan değil de güneş ile sesiz, temiz ve bedava bir enerji üretmek ister misiniz? Konstrüksiyon kullanmadan zarar vermeden hafif ve esnek olan güneş panellerini kolayca montajını yaparak enerjinizi bağımsız bir şekilde üretebilirsiniz. Kaldığınız koylarda sesiz ve gürültü yaratmadan güneş panellerinden bedava enerjinizi alabilirsiniz.

Camlı Güneş panellerine alternatif olarak esnek güneş panelleri hafif ve yarı esnek olduğundan eğimli alanlarda rahatça uygulanır veya kamplarda ve doğa gezilerinde taşınabilir. Esneme özelliğini en fazla 25 dereceye kadar kullanmanızı tavsiye ederiz.

Güneş paneli teknelerde akülerde depolayarak veya direk enerji ihtiyacınızı besleyerek kullanabilirsiniz. Açık denizde veya koyda teknenizin enerjisini güneşten üretip limana girmeden veya saatlerce seyir yapmadan üretebilirsiniz.

Teknelerde genelde yer sıkıntısı olduğundan ve her şeyin ortalıkta dağınık bir şekilde durduğu için güneş paneli seçimini doğru yapmalısınız. Amerikan Sunpower Hücreleri ile üretilen Monokristal Sungold esnek güneş panelleri yüksek verimli olduğundan az alanda fazla enerji üretir.

Doğru bir hesaplama ile teknenizde bulunan su pompası, buzdolabı, iç aydınlatma, telsiz ve navigasyon gibi elektrikli ürünler çalıştırılır.

Yüksek verimli esnek güneş panelinin yanı sıra cam ve alüminyum kasadan oluşan Mil Enerji güneş panelleri de kullanılabilir. Bu güneş panelleri sabit monte edilip bir daha sökülmeden uzun süreli kullanılır. Esnek güneş paneline göre ağır olup ömrü daha uzundur.

Amerikan Sunpower hücrelerinden oluşan 130 Watt Esnek Güneş Paneli Karavan, Tekneler,Mobil İkram Üniteleri, Römork Çatı Üstlerinde Rahatça Kullanılabilir.

130 Watt Esnek Güneş Paneli:
Hücre Özelliği : Back Contact Mono Kristal
Norm Verimlilik : (Pmmp) :130 Wp
Hücre Sayısı : 36 Adet Sunpower


MEKANİK VERiLERİ :
Ebat (kasalı) U*G*Y :1270*560*3 mm
Ağırlık (kasalı) : 3 kg

Güneş Paneli
Nominal Güç (W) 130

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

  • Stock: Stokta var
  • Model: SPE130
  • Weight: 3.00kg
  • Dimensions: 127.00cm x 56.00cm x 0.30cm
190 samples sold
1.450,00TL
Vergiler Hariç: 1.450,00TL
Kaliteli Güneş Enerjisi Ürünleri Bulabileceğiniz Sitemize Hoşgeldiniz
Sitemizin açılışına özel, kısa süreli indirimli fiyatları kaçırmayın.