Menu
Your Cart

DC-DC Akü Şarj Cihazı 20A - HEGEL

DC-DC Akü Şarj Cihazı 20A - HEGEL
DC-DC Akü Şarj Cihazı 20A - HEGEL
DC-DC Akü Şarj Cihazı 20A - HEGEL
Yeni
DC-DC Akü Şarj Cihazı 20A - HEGEL
DC-DC Akü Şarj Cihazı 20A - HEGEL
DC-DC Akü Şarj Cihazı 20A - HEGEL
DC-DC Akü Şarj Cihazı 20A - HEGEL
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: ND1212-20
  • Boyutlar: 300.00 x 40.00 x 20.00
5.399 TL
KDV Hariç: 5.399 TL

DC-DC Akü Şarj Cihazı - HEGEL

Bu cihazın amacı araç aküsünden arkadaki yaşam akülerini (JEL-AGM-STANDART-LİTYUM) tam ve güvenli şarj etmeyi sağlamaktır.


ÜRÜN MODELİ

ND1212-20

ÇIKIŞ NOMİNAL GÜCÜ

250 W

ÇIKIŞ NOMİNAL AKIMI

20A

DÜŞÜK AKIM MODU

10A

İŞLEM VOLTAJ ARALIĞI

18-22A

DEĞİŞKEN ŞARJ AKIMI

3-5A

DÜŞÜK AKIM MODU ARALIĞI

8-11A

SESSİZ AKIM

<0,45A

DALGALANMA GERİLİMİ

<500mV rms

AKÜ ŞARJ MODU

3 AŞAMALI TİP

GİRİŞ NOMİNAL GERİLİMİ

12 VDC

İŞLEM VOLTAJ GERİLİMİ

10-16A

GİRİŞ AKIMI SINIRLAMASI

 34A

 

ÖNEMLİ BİLGİLER

Satılan Tüm Ürünler Faturalı ve Garantilidir: Enerjisepetim'den almış olduğunuz tüm ürünler faturalı ve garantili olarak size gelmektedir. Tüm ürünlerimiz fatura tarihi itibaren iki yıl garantilidir. Arıza durumunda, ürünü firmamız ile iletişime geçerek, sizin adınıza kesilen faturamızın fotokopisi ile servise gönderebilirsiniz. Servis takibini firmamız sizinle birlikte yapmaktadır. 
Profesyonel Kurulum Hizmeti: Enerjisepetim olarak Tüm Türkiye’de uzman ekiplerimiz ile size anahtar teslim hizmetler sunmaktayız. Bunun haricinde sisteminin kurulumunu kendiniz yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz. Enerjisepetim olarak almış olduğunuz ürünlerde, kurulumla ilgili tüm ihtiyaçlarınız size hazır olarak gelmektedir. Tek yapmanız gereken sistemin cihazlarını birbirine bağlamaktır. Kurulum için ileri düzey elektrik bilgisine ihtiyacınız yoktur. Enerjisepetim olarak size kurulum aşamasında telefonla, video ve şema ile destekte oluyoruz. Böylece kurulum için ekstradan dışarıya ücret ödemenize gerek kalmıyor.
Kredi Kartına Taksit Avantajı: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerde kredi kartına taksit ile almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz 
www.Enerjisepetim.com . Web sitemiz özel olarak yüksek güvenlikli sanal pos hizmeti sağlamaktadır. Kredi kartı ile alımlarda yapmış olduğunuz taksit sayısına göre vade farkı gelmektedir. Tüm taksitlere yapılan vade farkları detaylı şekilde web sitemizde mevcuttur. 
Ücretsiz Kargo: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerin kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoda yaşanan hasarlardan dolayı siz sorumlu değilsiniz. Kargo firmalarında yaşanan hasarlara karşı ürünlerimiz özel olarak sigortalı taşınmaktadır. 
Enerjisepetim Misyonu: Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan vatandaşlarımıza, ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, güvenilir ve en kaliteli yenilenebilir enerji çözümleri sunmak ve satış sonrası teknik destek sağlamak.

Kaliteli Güneş Enerjisi Ürünleri Bulabileceğiniz Sitemize Hoşgeldiniz
Sitemizin açılışına özel, kısa süreli indirimli fiyatları kaçırmayın.