Menu
Your Cart

XUPAİ 38Ah 12V Elektrikli Bisiklet Aküsü

XUPAİ 38Ah 12V Elektrikli Bisiklet Aküsü
Yeni
XUPAİ 38Ah 12V Elektrikli Bisiklet Aküsü
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: EVF12-038
1.301 TL
KDV Hariç: 1.301 TL

XUPAİ 38Ah 12VElektrikli Bisiklet Aküsü

38 AMPER 12V XUPAİ KURŞUNASİT ELEKTRİKLİ BİSİKLET AKÜSÜ  ENGELLİ SANDALYE AKÜSÜ - DERİN DÖNGÜ JELAKÜ.

ELEKTRİKLİ BİSİKLETLERVE ENGELLİ SANDALYELERİ İÇİN ÖZEL OLARAK ÜRETİLMİŞ MAKSİMUM PERFORMANSLI AGMTİPİ ELEKTRİKLİ BİSİKLET AKÜSÜDÜR.

KLASİK ELEKTRİKLİBİSİKLET AKÜLERİNDEN DAHA YÜKSEK PERFORMANS GÖSTERİR VE DAHA UZUN ÖMÜRLÜDÜR.

JEL TİPİ OLDUĞU İÇİNKENDİNİ HEMEN TOPLAR.

ROHS VE CE KALİTEKONTROLLERİNDEN GEÇMİŞTİR. 

ÜRÜNLERİMİZ TAMAMENSIFIR VE KUTUSU AÇILMAMIŞTIR!!

 

JEL AKÜLERİNAVANTAJLARI:

1-YüksekKapasite    
Özel üretim teknolojisi ve özel malzeme ile akü kapasitesi>% 100 ve aküenerji yoğunluğu 35-38Wh / kg'a ulaşır.

2-Düşük Kendinden Deşarj
Yüksek kaliteli alaşımlı ızgara ve süper saf elektrolit, daha az kendindendeşarj ve daha az su kaybı

3-Daha fazla döngüsüresi
Yüksek oranda kapalı reaksiyon, daha uzun ömür
25C°'de uygun kullanım koşullarında çevrim süresi > 360 kez
Talimatlar altında uygun kullanım varsa, çevrim süresi > 650 kez

4-Güvenli ve güvenilir
Aküyü daha güvenli ve dayanıklı kılan özel tasarlanmış emniyet valflı sistem

5-Tamamen kapalı yapı
İsteğe bağlı bir yöne yerleştirilebilir (Baş aşağı hariç)

6-Optimize edilmiştasarımı
Hem VRLA teknolojisi hem de bakım avantajı ile Akü ömrü, düzenli bakımaltındaysa % 50-% 100 daha uzatılabilir

7-Yaygın UygulamaYöntemi
Hem yüzen şarj hem de aralıklı şarj olabilir, ayrıca panellerle güneş enerjisiile de şarj edilebilir

8-Önerilen şarj yöntemi
Akıllı üç fazlı şarj

 

 

 

XUPAİ Akü, Yeni nesilteknolojiler ile Akü üretimi yapan bir firmadır.
Elektrikli Bisiklet Akülerinde Dünya lideri konumundadır.

 

Yüksek teknoloji Akügruplarında, Ar-Ge, üretim, pazarlama ve servis konularında uzmanlaşmış kadrosuile günümüz modern teknolojisini yakından takip ederek, hizmetvermektedir.Firma aynı zamanda her çeşit sızdırmaz kurşun-asit akü grubuüretimi de yapmaktadır (Jel, AGM, VRLA tip Aküler) .

 

XUPAİ Akü her zamankalite felsefesine bağlı kalarak üretim yaparak, çoğu Akü tipinde, LiderÜretici konumunu küresel boyutta devam ettirmektedir. 

XUPAİ ürün geliştirmekonusunda büyük bir deneyime sahiptir ve Güç Aküsü, Elektrikli Araç Aküsü,Solar Jel Akü ve UPS Aküleri ürün gamında bulunan Akü çeşitlerindenbazılarıdır. 

 

Küresel düzeyde XUPAİ yüksekteknoloji Akü imalatı konusunda uzmanlaşan birkaç üreticiden birisisidir.Firma, Kadmiyum ve Arsenik içermeyen yeşil ve çevre dostu imalat alanında dalider konumdadır.

 

XUPAİ Üretim YönetimSistemi sayesinde her Akünün güvenilir kalitede ve kararlı olduğundan eminolmak için MRP, 7S yönetim sistemi ile işletme faaliyetlerini sürdürmektedir.Hammadde alımından üretimin her aşamasına kadar, Kalite Standartlarına göretestler yapılmakta ve müşterilere ürünler bu kalite kontrol süreçlerinden sonraulaştırılmaktadır. XUPAİ, ISO9001 uluslararası kalite yönetim sistem belgesineve ISO14001 çevre yönetim sistem belgesine sahiptir.

 

XUPAİ, beş Akü markasıile 3 fabrikada üretim yapmaktadır ve Firma Changxing, Zhejiang (HQ) veZhejiang şehirlerinde toplamda 950 000 m2 alanda üretim faaliyetlerini devamettirmektedir.Firma üretim kapasitesi günlük 350.000 adettir. Firma Argefaaliyetlerine ve yeni ürün geliştirmeye büyük önem vermekte ve son yıllardaalmış olduğu birçok patent ve faydalı model belgeleri bulunmaktadır.

Etiketler: xupaİ , 38ah , 12v , elektrikli , bisiklet , aküsü , xupai
ÖNEMLİ BİLGİLER

Satılan Tüm Ürünler Faturalı ve Garantilidir: Enerjisepetim'den almış olduğunuz tüm ürünler faturalı ve garantili olarak size gelmektedir. Tüm ürünlerimiz fatura tarihi itibaren iki yıl garantilidir. Arıza durumunda, ürünü firmamız ile iletişime geçerek, sizin adınıza kesilen faturamızın fotokopisi ile servise gönderebilirsiniz. Servis takibini firmamız sizinle birlikte yapmaktadır. 
Profesyonel Kurulum Hizmeti: Enerjisepetim olarak Tüm Türkiye’de uzman ekiplerimiz ile size anahtar teslim hizmetler sunmaktayız. Bunun haricinde sisteminin kurulumunu kendiniz yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz. Enerjisepetim olarak almış olduğunuz ürünlerde, kurulumla ilgili tüm ihtiyaçlarınız size hazır olarak gelmektedir. Tek yapmanız gereken sistemin cihazlarını birbirine bağlamaktır. Kurulum için ileri düzey elektrik bilgisine ihtiyacınız yoktur. Enerjisepetim olarak size kurulum aşamasında telefonla, video ve şema ile destekte oluyoruz. Böylece kurulum için ekstradan dışarıya ücret ödemenize gerek kalmıyor.
Kredi Kartına Taksit Avantajı: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerde kredi kartına taksit ile almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz 
www.Enerjisepetim.com . Web sitemiz özel olarak yüksek güvenlikli sanal pos hizmeti sağlamaktadır. Kredi kartı ile alımlarda yapmış olduğunuz taksit sayısına göre vade farkı gelmektedir. Tüm taksitlere yapılan vade farkları detaylı şekilde web sitemizde mevcuttur. 
Ücretsiz Kargo: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerin kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoda yaşanan hasarlardan dolayı siz sorumlu değilsiniz. Kargo firmalarında yaşanan hasarlara karşı ürünlerimiz özel olarak sigortalı taşınmaktadır. 
Enerjisepetim Misyonu: Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan vatandaşlarımıza, ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, güvenilir ve en kaliteli yenilenebilir enerji çözümleri sunmak ve satış sonrası teknik destek sağlamak.

Kaliteli Güneş Enerjisi Ürünleri Bulabileceğiniz Sitemize Hoşgeldiniz
Sitemizin açılışına özel, kısa süreli indirimli fiyatları kaçırmayın.