Menu
Your Cart

XUPAİ 52Ah 12V Elektrikli Bisiklet Aküsü

XUPAİ 52Ah 12V Elektrikli Bisiklet Aküsü
Yeni
XUPAİ 52Ah 12V Elektrikli Bisiklet Aküsü
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: EVF-052
  • Boyutlar: 223.00 x 120.00 x 175.00
2.069 TL
KDV Hariç: 2.069 TL

52 AMPER 12V XUPAİ KURŞUN ASİTELEKTRİKLİ BİSİKLET AKÜSÜ  ENGELLİ SANDALYE AKÜSÜ - DERİN DÖNGÜ JEL AKÜ.

ELEKTRİKLİ BİSİKLETLER VE ENGELLİSANDALYELERİ İÇİN ÖZEL OLARAK ÜRETİLMİŞ MAKSİMUM PERFORMANSLI AGM TİPİELEKTRİKLİ BİSİKLET AKÜSÜDÜR.

KLASİK ELEKTRİKLİ BİSİKLETAKÜLERİNDEN DAHA YÜKSEK PERFORMANS GÖSTERİR VE DAHA UZUN ÖMÜRLÜDÜR.

JEL TİPİ OLDUĞU İÇİN KENDİNİ HEMENTOPLAR.

ROHS VE CE KALİTE KONTROLLERİNDENGEÇMİŞTİR. 

ÜRÜNLERİMİZ TAMAMEN SIFIR VE KUTUSUAÇILMAMIŞTIR!!

 

JEL AKÜLERİN AVANTAJLARI:

1-Yüksek Kapasite    
Özel üretim teknolojisi ve özel malzeme ile akü kapasitesi>% 100 ve aküenerji yoğunluğu 35-38Wh / kg'a ulaşır.

2-Düşük Kendinden Deşarj
Yüksek kaliteli alaşımlı ızgara ve süper saf elektrolit, daha az kendindendeşarj ve daha az su kaybı

3-Daha fazla döngü süresi
Yüksek oranda kapalı reaksiyon, daha uzun ömür
25C°'de uygun kullanım koşullarında çevrim süresi > 360 kez
Talimatlar altında uygun kullanım varsa, çevrim süresi > 650 kez

4-Güvenli ve güvenilir
Aküyü daha güvenli ve dayanıklı kılan özel tasarlanmış emniyet valflı sistem

5-Tamamen kapalı yapı
İsteğe bağlı bir yöne yerleştirilebilir (Baş aşağı hariç)

6-Optimize edilmiş tasarımı
Hem VRLA teknolojisi hem de bakım avantajı ile Akü ömrü, düzenli bakımaltındaysa % 50-% 100 daha uzatılabilir

7-Yaygın Uygulama Yöntemi
Hem yüzen şarj hem de aralıklı şarj olabilir, ayrıca panellerle güneş enerjisiile de şarj edilebilir

8-Önerilen şarj yöntemi
Akıllı üç fazlı şarj

 

 

 

XUPAİ AKÜ , Yeni nesil teknolojiler ile Aküüretimi yapan bir firmadır.
Elektrikli Bisiklet Akülerinde Dünya lideri konumundadır.

 

Yüksek teknoloji Akü gruplarında,Ar-Ge, üretim, pazarlama ve servis konularında uzmanlaşmış kadrosu ile günümüzmodern teknolojisini yakından takip ederek, hizmet vermektedir.Firma aynızamanda her çeşit sızdırmaz kurşun-asit akü grubu üretimi de yapmaktadır (Jel,AGM, VRLA tip Aküler) .

 

XUPAİ Akü her zaman kalitefelsefesine bağlı kalarak üretim yaparak, çoğu Akü tipinde, Lider Üreticikonumunu küresel boyutta devam ettirmektedir. 

XUPAİ ürün geliştirme konusundabüyük bir deneyime sahiptir ve Güç Aküsü, Elektrikli Araç Aküsü, Solar Jel Aküve UPS Aküleri ürün gamında bulunan Akü çeşitlerinden bazılarıdır. 

 

Küresel düzeyde XUPAİ yüksekteknoloji Akü imalatı konusunda uzmanlaşan birkaç üreticiden birisisidir.Firma, Kadmiyum ve Arsenik içermeyen yeşil ve çevre dostu imalat alanında dalider konumdadır.

 

XUPAİ Üretim Yönetim Sistemisayesinde her Akünün güvenilir kalitede ve kararlı olduğundan emin olmak içinMRP, 7S yönetim sistemi ile işletme faaliyetlerini sürdürmektedir. Hammaddealımından üretimin her aşamasına kadar, Kalite Standartlarına göre testleryapılmakta ve müşterilere ürünler bu kalite kontrol süreçlerinden sonraulaştırılmaktadır. XUPAİ, ISO9001 uluslararası kalite yönetim sistem belgesineve ISO14001 çevre yönetim sistem belgesine sahiptir.

 

XUPAİ, beş Akü markası ile 3fabrikada üretim yapmaktadır ve Firma Changxing, Zhejiang (HQ) ve Zhejiangşehirlerinde toplamda 950 000 m2 alanda üretim faaliyetlerini devamettirmektedir.Firma üretim kapasitesi günlük 350.000 adettir. Firma Argefaaliyetlerine ve yeni ürün geliştirmeye büyük önem vermekte ve son yıllardaalmış olduğu birçok patent ve faydalı model belgeleri bulunmaktadır.

 

Etiketler: xupaİ , 52ah , 12v , elektrikli , bisiklet , aküsü , xupai
ÖNEMLİ BİLGİLER

Satılan Tüm Ürünler Faturalı ve Garantilidir: Enerjisepetim'den almış olduğunuz tüm ürünler faturalı ve garantili olarak size gelmektedir. Tüm ürünlerimiz fatura tarihi itibaren iki yıl garantilidir. Arıza durumunda, ürünü firmamız ile iletişime geçerek, sizin adınıza kesilen faturamızın fotokopisi ile servise gönderebilirsiniz. Servis takibini firmamız sizinle birlikte yapmaktadır. 
Profesyonel Kurulum Hizmeti: Enerjisepetim olarak Tüm Türkiye’de uzman ekiplerimiz ile size anahtar teslim hizmetler sunmaktayız. Bunun haricinde sisteminin kurulumunu kendiniz yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz. Enerjisepetim olarak almış olduğunuz ürünlerde, kurulumla ilgili tüm ihtiyaçlarınız size hazır olarak gelmektedir. Tek yapmanız gereken sistemin cihazlarını birbirine bağlamaktır. Kurulum için ileri düzey elektrik bilgisine ihtiyacınız yoktur. Enerjisepetim olarak size kurulum aşamasında telefonla, video ve şema ile destekte oluyoruz. Böylece kurulum için ekstradan dışarıya ücret ödemenize gerek kalmıyor.
Kredi Kartına Taksit Avantajı: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerde kredi kartına taksit ile almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz 
www.Enerjisepetim.com . Web sitemiz özel olarak yüksek güvenlikli sanal pos hizmeti sağlamaktadır. Kredi kartı ile alımlarda yapmış olduğunuz taksit sayısına göre vade farkı gelmektedir. Tüm taksitlere yapılan vade farkları detaylı şekilde web sitemizde mevcuttur. 
Ücretsiz Kargo: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerin kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoda yaşanan hasarlardan dolayı siz sorumlu değilsiniz. Kargo firmalarında yaşanan hasarlara karşı ürünlerimiz özel olarak sigortalı taşınmaktadır. 
Enerjisepetim Misyonu: Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan vatandaşlarımıza, ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, güvenilir ve en kaliteli yenilenebilir enerji çözümleri sunmak ve satış sonrası teknik destek sağlamak.

Kaliteli Güneş Enerjisi Ürünleri Bulabileceğiniz Sitemize Hoşgeldiniz
Sitemizin açılışına özel, kısa süreli indirimli fiyatları kaçırmayın.