Menu
Your Cart

DC Solar Dalgıç Pompa 72 Volt 15,5 Amper - HEGEL

DC Solar Dalgıç Pompa 72 Volt 15,5 Amper - HEGEL
DC Solar Dalgıç Pompa 72 Volt 15,5 Amper - HEGEL
DC Solar Dalgıç Pompa 72 Volt 15,5 Amper - HEGEL
DC Solar Dalgıç Pompa 72 Volt 15,5 Amper - HEGEL
DC Solar Dalgıç Pompa 72 Volt 15,5 Amper - HEGEL
 • Stok Durumu: Stokta var
 • Model: 4US1100-96/4C
 • Ağırlık: 9.50
 • Boyutlar: 97.90 x 24.00 x 14.50
16.953 TL
KDV Hariç: 16.953 TL

DC Solar Dalgıç Pompa (Paslanmaz)  - 72 Volt 15,5 Amper 1100w

Teknik Detaylar:

DC Solar Dalgıç Santrifüj Pompa | 4 inç 4US Solar Kuyu Pompası
4" Kalıcı mıknatıslı fırçasız DC Güneş Enerjili su Pompası
Güneş paneli:3 X 455W Monokristal Panel (3 SERİ)
Güç:1100W
Akış aralığı:0 - 4,5 m3/saat
Pompa Çıkışı:1.25"/ 2"															

Malzeme: Kömürsüz ve harici sürücülü. Sıvı seviye kontrolleri, tank seviye kontrol ünitesi ve şamandırası, askı pimleri, kablosu, bağlantı vidaları, teflon bant, elektrikçi bandı mevcuttur.

Kullanım Alanları:

İçme Suyu

Şehir dışı ev kullanımı için su temini

Güneş Enerjisi kullanarak su temini

Hayvanlar için su temini

Oyun Parkları ve Oyun Çiftlikleri, Hobi Bahçeleri için su temini

Güneş Enerjisi kullanarak Mikro Sulama sistemleri (Küçük aile ev bahçesi, Küçük kırsal alanlar veya yeşil çatı sistemleri)

Küçük göletlerde, küçük göletleri sularının idamesinde

GENEL ÖZELLİKLER

DC Solar dalgıç pompalar, çok çeşitli tedarik seçeneklerinden enerjinin verimli kullanılmasını sağlayan sabit mıknatıslı, fırçasız bir motorla donatılmıştır. Pompa sistemi, mükemmel su temini çözümü sunar. Bu proje ürünleri ağırlıklı olarak tarımın kuru sulamasında kullanılmaktadır. İçme suyu ve yaşam suyu için kullanılabilir. Yaşam koşulları çok daha iyileştirilebilir.

  karakteristik

  1. Kalıcı mıknatıs, fırçasız motor, enerji tasarrufu ve maksimum verimlilik sunar.
  2. Alaşımlı mekanik salmastralı NSK rulmanı, daha uzun çalışma ömrü sunar.
  3. MPPT işlevi, daha yüksek güneş enerjisi kullanım oranı sunar.
  4. Çift su sızdırmazlığına dayalı su geçirmez ve sızdırmaz.
  5. Kontrolör maksimum çalışma sıcaklığı: 60 ℃
  6. Öne çıkan fonksiyon: MPPT fonksiyonu, Yumuşak başlangıç ​​fonksiyonu, Kuru çalışma koruması, Ayarlanabilir hız fonksiyonu, Hata kablolama koruması, Aşırı / düşük voltaj koruması, Aşırı yük koruması, Aşırı akım koruması, faz kaybı koruması, Yüksek çalışma sıcaklığı koruması

  Çalışma şartları

  1.Güç Kaynağı: Güneş paneli | Aküler.
  2.Su sıcaklığı: ≤35 ℃
  3.PH değeri 6.5 ~ 8.0
  4.Maksimum daldırma derinliği: 96 Metre

72V Pompa çalışma voltajı aralığı: 72-144V, VOC 150V'u geçemez

Güneş dalgıç pompası nedir?

Gücünü güneşten alan HEGEL SC serisi solar dalgıç pompa, asla elektrik faturanız olmayacak, SC serisi solar dalgıç pompa sadece ev içme suyu için değil, hayvancılık ve sulama için de kullanılabilir. Dikey konumda çalışan çok kademeli santrifüj pompadır. Çark tarafından hızlandırılan sıvılar, kinetik enerjiyi basınç enerjisine dönüşümünün gerçekleştiği difüzörde kinetik enerjilerini kaybederler. Bu, radyal ve karışık akışlı pompaların ana çalışma mekanizmasıdır. Pompa mili, pompanın altındaki mekanik bir kaplin ile gaz ayırıcıya veya koruyucuya bağlanır. Akışkanlar, bir giriş süzgecinden pompaya girer ve pompa kademeleri tarafından kaldırılır. Diğer parçalar, pompa miline radyal destek sağlayan şaftın uzunluğu boyunca dağıtılan radyal yatakları (burçlar) içerir.

HEGEL SC serisi solar dalgıç pompa hangi bileşenleri içerir?

HEGEL SC serisi dalgıç pompa, pirinç veya SS304 pompa çıkışı, SS304 pompa gövdesi, SS304 çark, plastik difüzör, pirinç yağ silindiri, Fırçasız DC motor (BLDC motor), 3 metre, 4 damar, 1.5mm2 kablo ve kurulum araçları ile kontrolörden oluşur. Şamandıralı şalter, 1” adaptör yedeği, büzülebilir borular, yapışkan bant, kullanım kılavuzu içeren aksesuarlar olarak.ÖNEMLİ BİLGİLER

Satılan Tüm Ürünler Faturalı ve Garantilidir: Enerjisepetim'den almış olduğunuz tüm ürünler faturalı ve garantili olarak size gelmektedir. Tüm ürünlerimiz fatura tarihi itibaren iki yıl garantilidir. Arıza durumunda, ürünü firmamız ile iletişime geçerek, sizin adınıza kesilen faturamızın fotokopisi ile servise gönderebilirsiniz. Servis takibini firmamız sizinle birlikte yapmaktadır. 
Profesyonel Kurulum Hizmeti: Enerjisepetim olarak Tüm Türkiye’de uzman ekiplerimiz ile size anahtar teslim hizmetler sunmaktayız. Bunun haricinde sisteminin kurulumunu kendiniz yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz. Enerjisepetim olarak almış olduğunuz ürünlerde, kurulumla ilgili tüm ihtiyaçlarınız size hazır olarak gelmektedir. Tek yapmanız gereken sistemin cihazlarını birbirine bağlamaktır. Kurulum için ileri düzey elektrik bilgisine ihtiyacınız yoktur. Enerjisepetim olarak size kurulum aşamasında telefonla, video ve şema ile destekte oluyoruz. Böylece kurulum için ekstradan dışarıya ücret ödemenize gerek kalmıyor.
Kredi Kartına Taksit Avantajı: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerde kredi kartına taksit ile almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz 
www.Enerjisepetim.com . Web sitemiz özel olarak yüksek güvenlikli sanal pos hizmeti sağlamaktadır. Kredi kartı ile alımlarda yapmış olduğunuz taksit sayısına göre vade farkı gelmektedir. Tüm taksitlere yapılan vade farkları detaylı şekilde web sitemizde mevcuttur. 
Ücretsiz Kargo: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerin kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoda yaşanan hasarlardan dolayı siz sorumlu değilsiniz. Kargo firmalarında yaşanan hasarlara karşı ürünlerimiz özel olarak sigortalı taşınmaktadır. 
Enerjisepetim Misyonu: Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan vatandaşlarımıza, ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, güvenilir ve en kaliteli yenilenebilir enerji çözümleri sunmak ve satış sonrası teknik destek sağlamak.

Kaliteli Güneş Enerjisi Ürünleri Bulabileceğiniz Sitemize Hoşgeldiniz
Sitemizin açılışına özel, kısa süreli indirimli fiyatları kaçırmayın.