Menu
Your Cart

Polikristal Güneş Paneli 20 Watt - Venta

Polikristal Güneş Paneli 20 Watt - Venta
Çok Satan
Polikristal Güneş Paneli 20 Watt - Venta
Güneş Paneli
Nominal Güç (W) 20
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: SP20
  • Ağırlık: 2.00
  • Boyutlar: 35.00 x 25.50 x 17.00
922 TL
KDV Hariç: 922 TL

GÜNEŞ PANELİ - 20 WATT POLİKRİSTAL GÜNEŞ PANELİ ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - SOLAR PANEL

ÜRÜN GARANTİSİ VE ÖZELLİKLERİ:

25 Yil performans garantisi. Ilk 12 yil için %90 performans garantisi, 25 yil boyunca %80 güç verimi garantisi

Tüm paneller 2400 paskal rüzgar ve 5400 paskal kar basincina dayaniklidir.

Adonize alüminyum alasimli çerçeve

Temperli 3,2 mm, 90 N/mm2 dayanimli, yansitmaz, %92 geçirgenlikte kaliteli ön cam muhafazasi.

 Çalisma Ortam Sartlari ; 1500 metre yükseklikte %0 ile %85 bagli nem orani.

 Üstün Solar Panel Performansi

 -0% Watt ve  +0% Watt pozitif güç toleransi sayesinde satin aldiginiz modüllerin etiket degerlerinde ve üzerinde güç çikisi sağlanmasi temin edilir ve genel sistem veriminin modül uyusmazligi nedeniyle düsmesi önlenir.

Kalite ve Güvenilirlik

ISO 9001:2008 , ISO 14001:2004 ve ISO 17025:2005

Sert Ortam Için Test ( IEC 61701 , DIN 50916:1958 T2 )

GARANTİ

10 Yil ürün garantisi

25 yil performans garantisi

ÜRÜN TEKNİK DETAYLARI

Elektriksel Özellikleri

Nominal Güç ( Pmax )

20 Watt

Açık Devre Gerilimi ( VOC )

21.5 Volt

Kısa Devre Akımı ( ISC )

1.14 Amper

Nominal Güç Voltajı ( Vmp )

17.3 Volt

Nominal Güç Cari ( Imp )

1.14 Amper

Hücre Sayısı

36 ( 2*18)

Boyut ( mm )

350x255x17

Ağırlık ( kg )

2 kilogram

Maksimum Sistem Gerilimi

1000 Volt DC

Maksimum Seri Fuse Rating

10A

Operasyon Sıcaklığı

-40 to +85 Derece           

 

 

Mekanik Özellikleri

Ön Kapak                      

4.0 mm düşük demir temperli cam

Çerçeve

Anodize alüminyum alaşım

Bağlantı Kutusu

IP67 , 6 diyot

Konnektör

MC4 veya MC4 uyumlu

ENERJİNİZİ GÜNEŞTEN ALIN 


Satılan Tüm Ürünler Faturalı ve Garantilidir: Enerjisepetim firmasından almış olduğunuz tüm ürünler faturalı ve garantili olarak size gelmektedir. Tüm ürünlerimiz fatura tarihi itibaren iki yıl garantilidir. Arıza durumunda, ürünü firmamız ile iletişime geçerek, sizin adınıza kesilen faturamızın fotokopisi ile servise gönderebilirsiniz. Servis takibini firmamız sizinle birlikte yapmaktadır. 

Profesyonel Kurulum Hizmeti: Enerjisepetim firması olarak Tüm Türkiye’de uzman ekiplerimiz ile size anahtar teslim hizmetler sunmaktayız. Bunun haricinde sisteminin kurulumunu kendiniz yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz. Enerjisepetim olarak almış olduğunuz ürünlerde, kurulumla ilgili tüm ihtiyaçlarınız size hazır olarak gelmektedir. Tek yapmanız gereken sistemin cihazlarını birbirine bağlamaktır. Kurulum için ileri düzey elektrik bilgisine ihtiyacınız yoktur. Enerjisepetim olarak size kurulum aşamasında telefonla, video ve şema ile destekte oluyoruz. Böylece kurulum için ekstradan dışarıya ücret ödemenize gerek kalmıyor.
Kredi Kartına Taksit Avantajı : Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerde kredi kartına taksit ile almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz' '' www.Enerjisepetim.com '' . Web sitemiz özel olarak yüksek güvenilirlikli sanal pos hizmeti sağlamaktadır. Kredi kartı ile alımlarda yapmış olduğunuz taksit sayısına göre vade farkı gelmektedir. Tüm taksitlere yapılan vade farkları detaylı şekilde web sitemizde mevcuttur.
Ücretsiz Kargo: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerin kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoda yaşanan hasarlardan dolayı siz sorumlu değilsiniz. Kargo firmalarında yaşanan hasarlara karşı ürünlerimiz özel olarak sigortalı taşınmaktadır.
Enerjisepetim Firma Misyonu: Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan vatandaşlarımıza, ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, güvenilir ve en kaliteli yenilenebilir enerji çözümleri sunmak ve satış sonrası teknik destek sağlamak.

Etiketler: polikristal , güneş , paneli , watt , venta , enerji
ÖNEMLİ BİLGİLER

Satılan Tüm Ürünler Faturalı ve Garantilidir: Enerjisepetim'den almış olduğunuz tüm ürünler faturalı ve garantili olarak size gelmektedir. Tüm ürünlerimiz fatura tarihi itibaren iki yıl garantilidir. Arıza durumunda, ürünü firmamız ile iletişime geçerek, sizin adınıza kesilen faturamızın fotokopisi ile servise gönderebilirsiniz. Servis takibini firmamız sizinle birlikte yapmaktadır. 
Profesyonel Kurulum Hizmeti: Enerjisepetim olarak Tüm Türkiye’de uzman ekiplerimiz ile size anahtar teslim hizmetler sunmaktayız. Bunun haricinde sisteminin kurulumunu kendiniz yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz. Enerjisepetim olarak almış olduğunuz ürünlerde, kurulumla ilgili tüm ihtiyaçlarınız size hazır olarak gelmektedir. Tek yapmanız gereken sistemin cihazlarını birbirine bağlamaktır. Kurulum için ileri düzey elektrik bilgisine ihtiyacınız yoktur. Enerjisepetim olarak size kurulum aşamasında telefonla, video ve şema ile destekte oluyoruz. Böylece kurulum için ekstradan dışarıya ücret ödemenize gerek kalmıyor.
Kredi Kartına Taksit Avantajı: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerde kredi kartına taksit ile almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz 
www.Enerjisepetim.com . Web sitemiz özel olarak yüksek güvenlikli sanal pos hizmeti sağlamaktadır. Kredi kartı ile alımlarda yapmış olduğunuz taksit sayısına göre vade farkı gelmektedir. Tüm taksitlere yapılan vade farkları detaylı şekilde web sitemizde mevcuttur. 
Ücretsiz Kargo: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerin kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoda yaşanan hasarlardan dolayı siz sorumlu değilsiniz. Kargo firmalarında yaşanan hasarlara karşı ürünlerimiz özel olarak sigortalı taşınmaktadır. 
Enerjisepetim Misyonu: Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan vatandaşlarımıza, ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, güvenilir ve en kaliteli yenilenebilir enerji çözümleri sunmak ve satış sonrası teknik destek sağlamak.

Kaliteli Güneş Enerjisi Ürünleri Bulabileceğiniz Sitemize Hoşgeldiniz
Sitemizin açılışına özel, kısa süreli indirimli fiyatları kaçırmayın.