Menu
Your Cart

HEGEL 12V 20A 7 Aşamalı Çift Pil Çıkışlı Akü Şarj Cihazı

ŞARJ CİHAZI REDRESÖR
ŞARJ CİHAZI REDRESÖR
ŞARJ CİHAZI REDRESÖR
Yeni
ŞARJ CİHAZI REDRESÖR
ŞARJ CİHAZI REDRESÖR
ŞARJ CİHAZI REDRESÖR
HEGEL 12V 20A 7 Aşamalı Çift Pil Çıkışlı Akü Şarj Cihazı
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: EBC1220
4.148 TL
KDV Hariç: 4.148 TL

AC-DC AKÜ ŞARJ CİHAZI (220V-12V)

HEGEL AC-DC Akü Şarj Cihazı

AC-DC Redresör'ler (DC Güç Kaynakları) doğru akım kaynağı ve Akü Şarj Redresörü olarak kullanılan; mikroişlemci kontrollü, akü tipine göre aşamalı olarak, dijital panelinden istenilen değere ayarlanabilen tam stabilize otomatik redresör cihazlarıdır.

AC-DC Redresör; telekomünikasyon sistemleri, enerji üretim ve dağıtım merkezleri, endüstriyel tesisler, acil aydınlatma sistemleri, alarm sistemleri, karavan enerji sistemleri ve askeri tesislerde DC Güç Kaynağı ve Akü Şarj Redresörü olarak kullanılmaktadır.

Ürün Özellikleri:

  • Çift şarj çıkışları aynı anda 2 pili şarj edebilir
  • Her türlü kurşun-asit aküye uygundur; hatta lityum pil (fabrikada ayarlanmıştır)
  • Otomatik 7 aşamalı şarj: aküye tam tazeleme sağlar, yüksek verimli şarj işlemi, akü ömrünü uzatır.
  • LED: farklı şarj durumunu, şarj voltajını, akımı, aşırı ısınma korumasını gösterir.
  • 5 güçlü elektrik koruması: sizin ve ailenizin güvenliğini garanti eder
  • Sıcaklık sensörü isteğe bağlı: şarj voltajını akünün sıcaklığına göre ayarlar.
  • Güçlü ve şık: Güvenilir yüksek frekans teknolojisiyle tasarlanmıştır.


ÖNEMLİ BİLGİLER

Satılan Tüm Ürünler Faturalı ve Garantilidir: Enerjisepetim'den almış olduğunuz tüm ürünler faturalı ve garantili olarak size gelmektedir. Tüm ürünlerimiz fatura tarihi itibaren iki yıl garantilidir. Arıza durumunda, ürünü firmamız ile iletişime geçerek, sizin adınıza kesilen faturamızın fotokopisi ile servise gönderebilirsiniz. Servis takibini firmamız sizinle birlikte yapmaktadır. 
Profesyonel Kurulum Hizmeti: Enerjisepetim olarak Tüm Türkiye’de uzman ekiplerimiz ile size anahtar teslim hizmetler sunmaktayız. Bunun haricinde sisteminin kurulumunu kendiniz yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz. Enerjisepetim olarak almış olduğunuz ürünlerde, kurulumla ilgili tüm ihtiyaçlarınız size hazır olarak gelmektedir. Tek yapmanız gereken sistemin cihazlarını birbirine bağlamaktır. Kurulum için ileri düzey elektrik bilgisine ihtiyacınız yoktur. Enerjisepetim olarak size kurulum aşamasında telefonla, video ve şema ile destekte oluyoruz. Böylece kurulum için ekstradan dışarıya ücret ödemenize gerek kalmıyor.
Kredi Kartına Taksit Avantajı: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerde kredi kartına taksit ile almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz 
www.Enerjisepetim.com . Web sitemiz özel olarak yüksek güvenlikli sanal pos hizmeti sağlamaktadır. Kredi kartı ile alımlarda yapmış olduğunuz taksit sayısına göre vade farkı gelmektedir. Tüm taksitlere yapılan vade farkları detaylı şekilde web sitemizde mevcuttur. 
Ücretsiz Kargo: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerin kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoda yaşanan hasarlardan dolayı siz sorumlu değilsiniz. Kargo firmalarında yaşanan hasarlara karşı ürünlerimiz özel olarak sigortalı taşınmaktadır. 
Enerjisepetim Misyonu: Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan vatandaşlarımıza, ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, güvenilir ve en kaliteli yenilenebilir enerji çözümleri sunmak ve satış sonrası teknik destek sağlamak.

Kaliteli Güneş Enerjisi Ürünleri Bulabileceğiniz Sitemize Hoşgeldiniz
Sitemizin açılışına özel, kısa süreli indirimli fiyatları kaçırmayın.