Menu
Your Cart

Solar Şarj Kontrol Cihazı 10A 12/24V PWM Hegel

Solar Şarj Kontrol Cihazı 10A 12/24V PWM Hegel
Solar Şarj Kontrol Cihazı 10A 12/24V PWM Hegel
Yeni
Solar Şarj Kontrol Cihazı 10A 12/24V PWM Hegel
Solar Şarj Kontrol Cihazı 10A 12/24V PWM Hegel
Solar Şarj Kontrol Cihazı 10A 12/24V PWM Hegel
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: SD2410C
560 TL
KDV Hariç: 560 TL

Solar Şarj Kontrol Cihazı 10A 12/24V

SD Serisi (kısaca SD), yeni tasarlanmış PWM güneş kontrol cihazlarımızdır. Uzmanlığı, kontrolörlerin daha hızlı ve daha kararlı çalışmasını sağlayan dahili 32 bit CPU'da yatmaktadır. . Stabil ve güvenilirlik konusunda daha yüksek standartlara sahip olan güneş enerjisi sisteminde uygulanabilir.

Ürün Özellikleri

32 bit CPU, örnekleme hassasiyeti daha yüksektir, çalışma hızı  hızlıdır 

12V/24VDC  Otomatik Tanımlama Sistemi

3 aşamalı PWM şarj modu

Jel, Sulu ve lityum pil seçim

LCD ekran, dinamik ekran çalışma verileri ve çalışma durumu. 

Dahili işlem günlüğü, hesap sistemi çalışma durumu

Çoklu yük kontrol modu: Normal mod, Sensör modu, Zamanlayıcı modu

Sıcaklık Kompanzasyon Fonksiyonu ve Kontrol Cihazı Aşırı Sıcaklık Koruma Fonksiyonu 

Tam dijital koruma fonksiyonları: Aşırı Şarj, Aşırı Deşarj, Aşırı Yük, Kısa Devre,

Ters Bağlantı, Kontrol Cihazının Aşırı Sıcaklığı vb.

5V 1A USB çıkışı

Uygulama

Bu ürün, fotovoltaik santrallerin şarj yönetimi için uygundur. Ev, sokak aydınlatması, sulama, savunma sistemleri gibi güneş enerjisi üretim sistemlerinde yaygın olarak kullanılabilir.

Teknik ParametrelerÖNEMLİ BİLGİLER

Satılan Tüm Ürünler Faturalı ve Garantilidir: Enerjisepetim'den almış olduğunuz tüm ürünler faturalı ve garantili olarak size gelmektedir. Tüm ürünlerimiz fatura tarihi itibaren iki yıl garantilidir. Arıza durumunda, ürünü firmamız ile iletişime geçerek, sizin adınıza kesilen faturamızın fotokopisi ile servise gönderebilirsiniz. Servis takibini firmamız sizinle birlikte yapmaktadır. 
Profesyonel Kurulum Hizmeti: Enerjisepetim olarak Tüm Türkiye’de uzman ekiplerimiz ile size anahtar teslim hizmetler sunmaktayız. Bunun haricinde sisteminin kurulumunu kendiniz yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz. Enerjisepetim olarak almış olduğunuz ürünlerde, kurulumla ilgili tüm ihtiyaçlarınız size hazır olarak gelmektedir. Tek yapmanız gereken sistemin cihazlarını birbirine bağlamaktır. Kurulum için ileri düzey elektrik bilgisine ihtiyacınız yoktur. Enerjisepetim olarak size kurulum aşamasında telefonla, video ve şema ile destekte oluyoruz. Böylece kurulum için ekstradan dışarıya ücret ödemenize gerek kalmıyor.
Kredi Kartına Taksit Avantajı: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerde kredi kartına taksit ile almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz 
www.Enerjisepetim.com . Web sitemiz özel olarak yüksek güvenlikli sanal pos hizmeti sağlamaktadır. Kredi kartı ile alımlarda yapmış olduğunuz taksit sayısına göre vade farkı gelmektedir. Tüm taksitlere yapılan vade farkları detaylı şekilde web sitemizde mevcuttur. 
Ücretsiz Kargo: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerin kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoda yaşanan hasarlardan dolayı siz sorumlu değilsiniz. Kargo firmalarında yaşanan hasarlara karşı ürünlerimiz özel olarak sigortalı taşınmaktadır. 
Enerjisepetim Misyonu: Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan vatandaşlarımıza, ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, güvenilir ve en kaliteli yenilenebilir enerji çözümleri sunmak ve satış sonrası teknik destek sağlamak.

Kaliteli Güneş Enerjisi Ürünleri Bulabileceğiniz Sitemize Hoşgeldiniz
Sitemizin açılışına özel, kısa süreli indirimli fiyatları kaçırmayın.