Menu
Your Cart

Solar Şarj Kontrol Cihazı Bluetooth Bağlantılı 30A 12/24V MPPT HEGEL

Solar Şarj Kontrol Cihazı Bluetooth Bağlantılı 30A 12/24V MPPT HEGEL
Yeni
Solar Şarj Kontrol Cihazı Bluetooth Bağlantılı 30A 12/24V MPPT HEGEL
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: TD2310TUB
  • Ağırlık: 1.20
  • Boyutlar: 195.00 x 183.00 x 54.00
4.279 TL
KDV Hariç: 4.279 TL

Tracer Dream 100V Serisi MPPT HEGEL Solar Şarj Kontrol Cihazı 

Tracer Dream 100V TU Serisi, MPPT teknolojisini kullanır. Maks. 100V güneş girişi, 12V / 24V otomatik çalışma sağlar. Ayrıca 32 bit CPU ile çalışır, bu nedenle kararlılık ve hız garanti edilebilir. Senkron doğrultucu teknolojisine dayalı olarak, devrenin transfer verimliliği% 98,5'e ve Pmax izleme doğruluğu% 99,5'e kadar çıkar. Böylece MPPT'miz, güneş ışığı hızla değiştiğinde bile en kısa sürede (10 ~ 20sn) doğru Pmax değerini izleyebilir. Kötü hava koşullarını veya zayıf güneş ışığını mükemmel bir şekilde takip eder. 
Görünüm
Altın Oran Asimetrik Tasarım
Denetleyici asimetrik tasarıma sahiptir ve LCD ekran uyumlu bir orantı ve güzel bir görünümle orta bölümde yer alır. Dekoratif görünümü ile evinizde ya da karavanda güzel bir aksesuar gibi durur. 
USB bağlantı
Cep Telefonlarını Maksimum 1A şarj akımını ile hızlı bir şekilde şarj eder.

Ana kontrol çipi
ARM mimarisi, yüksek kaliteli 32 bit ana kontrol çipi, şarj verimliliğini kapsamlı bir şekilde artırır.
Sisteminizi daha kararlı ve verimli hale getiren, ana kontrol çipi Stmicroelectronics'i benimser ve diğer bileşenler MPPT Solar Şarj Kontrol Cihazının kararlılığını ve daha uzun ömür sağlamak için Samsung ve Fenghua Hi-tech bileşenlerini kullanır.
Yeni nesil Ana kart, cihazın üst seviyede verimle kayıpsız çalışmasını sağlar

Verimlilik
Yüksek İzleme Doğruluğu
Yüksek Dönüşüm Verimliliği
TD serisi MPPT Solar Şarj Kontrol Cihazları, izleme verimliliğini ve hızını artırmak ve öz tüketim enerjisini azaltmak için en son MPPT algoritmasını kullanır. PWM kontrol cihazlarına göre % 30 daha verimli çalışır.

Isı dağılımı
Ayırt edici ısı dağıtım karakteri
TD100V serisi ısı yayma sistemi için yepyeni bir yükseltme tasarımına sahiptir ve arka MOS tüpleri eşit olarak dağıtılmıştır
Şık ve sade bir görünüm sağlarken, ısı dağılımı daha da iyileştirilmiştir.

Koruma
Güç Sınırlı Koruma
Solar şarjın gücü, Şarj Kontrol Cihazının nominal gücünü aştığında, HEGEL kontrol cihazı giriş gücünü sınırlar ve kontrolöre zarar vermeden kontrolörün nominal gücünde çalışır.
HEGEL MPPT Şarj Kontrol Cihazları kurulu olduğu sistemde, güneş panelinin gücü, denetleyicinin nominal gücünden fazla olabilir. Ancak 2 katını geçemez.

Uygulama
Lityum Aküyü destekler
Özellikle Lityum Akülü sistemleri, RVS, iletişim baz istasyonları vb. Birçok farklı alanda kullanılabilir

Hızlı takip etme
Düşük Güneşlenme de çalışma
Hızlı İzleme
Düşük ışık koşullarında, BETATEK Solar Şarj Kontrol Cihazı MPPT'yi hızlı bir şekilde takip edebilir.
Gün içerisinde ışık değişimleri olması durumunda, zamanında ve doğru bir şekilde takip yapabilmektedir.
Düşük parazit genliği ile hızlı yanıt arasında iyi bir denge sağlayabilir ve ayrıca birden fazla pik olması durumunda MPPT'yi tanımlayabilir.MODELTD2310TU
Sistem Voltajı12V/24V DC otomatik
Çalışma voltaj aralığı8~32V
Maks. PV açık devre voltajı100V(Min.working temperature)95V(25℃)
MPPT voltaj aralığıAkü Voltajı +2V~75V
Deşarj devresi voltaj düşüşü≤0.25V
Öz tüketim<23mA
Anma şarj akımı30A
Anma deşarj akımı30A
Maks. PV giriş gücü390W/12V
 780W/24V
TopraklamaOrtak Pozitif
Akü TürüVRLA (Varsayılan) / Jel / Sulu / Lityum
LVD ※ *11.0V ADJ 9V...12V ; x2/24V ; x4/48V
LVR ※ *12.6V ADJ 11V...13.5V ;x2/24V ; x4/48V
Tampon Şarj Gerilimi ※ *13.8V ADJ 13V... 15V ; x2/24V ; M/48V
Boost Voltajı ※ *14.4V ADJ 13V...17V ;x2/24 ; x4/48V
 Akü voltajı 12.6v'den az ise otomatik besleme 2 saat
Akü Aşırı Gerilim Koruması16.5V ; x2/24V ; x4/48V
USB Çıkışı5VDC/1A 1个
Sıcaklık Tüketimi #For 12Vsystem:-24mV /°C ;x2/24V ; x4/48V
RS485 arayüzüOpsiyonel
Bağıl nem≤95%, N.C.
Çalışma sıcaklığı-20°C~+50°C aralığında Cihaz sürekli tam yükte çalışabilir
LCD sıcaklık aralığı-20°C~+70°C
Su geçirmezlik sınıfıIP32
Montaj deliği ölçüsüΦ5mm
Terminaller16mm²/6AWG
Ağırlık1.2Kg
Genel boyut (mm)195*183*54mm
ÖNEMLİ BİLGİLER

Satılan Tüm Ürünler Faturalı ve Garantilidir: Enerjisepetim'den almış olduğunuz tüm ürünler faturalı ve garantili olarak size gelmektedir. Tüm ürünlerimiz fatura tarihi itibaren iki yıl garantilidir. Arıza durumunda, ürünü firmamız ile iletişime geçerek, sizin adınıza kesilen faturamızın fotokopisi ile servise gönderebilirsiniz. Servis takibini firmamız sizinle birlikte yapmaktadır. 
Profesyonel Kurulum Hizmeti: Enerjisepetim olarak Tüm Türkiye’de uzman ekiplerimiz ile size anahtar teslim hizmetler sunmaktayız. Bunun haricinde sisteminin kurulumunu kendiniz yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz. Enerjisepetim olarak almış olduğunuz ürünlerde, kurulumla ilgili tüm ihtiyaçlarınız size hazır olarak gelmektedir. Tek yapmanız gereken sistemin cihazlarını birbirine bağlamaktır. Kurulum için ileri düzey elektrik bilgisine ihtiyacınız yoktur. Enerjisepetim olarak size kurulum aşamasında telefonla, video ve şema ile destekte oluyoruz. Böylece kurulum için ekstradan dışarıya ücret ödemenize gerek kalmıyor.
Kredi Kartına Taksit Avantajı: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerde kredi kartına taksit ile almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz 
www.Enerjisepetim.com . Web sitemiz özel olarak yüksek güvenlikli sanal pos hizmeti sağlamaktadır. Kredi kartı ile alımlarda yapmış olduğunuz taksit sayısına göre vade farkı gelmektedir. Tüm taksitlere yapılan vade farkları detaylı şekilde web sitemizde mevcuttur. 
Ücretsiz Kargo: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerin kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoda yaşanan hasarlardan dolayı siz sorumlu değilsiniz. Kargo firmalarında yaşanan hasarlara karşı ürünlerimiz özel olarak sigortalı taşınmaktadır. 
Enerjisepetim Misyonu: Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan vatandaşlarımıza, ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, güvenilir ve en kaliteli yenilenebilir enerji çözümleri sunmak ve satış sonrası teknik destek sağlamak.

Kaliteli Güneş Enerjisi Ürünleri Bulabileceğiniz Sitemize Hoşgeldiniz
Sitemizin açılışına özel, kısa süreli indirimli fiyatları kaçırmayın.