Menu
Your Cart

Solar Şarj Kontrol Cihazı 30A 12/24V MPPT Hegel

Solar Şarj Kontrol Cihazı 30A 12/24V MPPT Hegel
Yeni
Solar Şarj Kontrol Cihazı 30A 12/24V MPPT Hegel
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: TD2307
  • Ağırlık: 1.20
  • Boyutlar: 200.00 x 150.00 x 50.00
3.325 TL
KDV Hariç: 3.325 TL

Genel Bakış

Tracer Dream 75V Serisi MPPT teknolojisini benimser. Ayrıca 32 bit CPU tarafından çalıştırıldığından kararlılık ve hız garanti

edilebilir. Senkron doğrultucu teknolojisine dayalı olarak, devrenin aktarım verimliliği %98,5'e ve Pmax izleme doğruluğu

%99,5'e kadar artırılabilir. Böylece MPPT'miz, en kısa sürede (10-20s) doğru Pmax'ı izleyebilir. güneş ışığı hızla değişir. Aşırı hava

koşullarını veya zayıf güneş ışığını mükemmel şekilde kaldırabilir.

Özellikler

Gelişmiş MPPT teknolojisi, Maksimum Güç Noktasını hızlı ve istikrarlı bir şekilde takip edin, %99,5 takip doğruluğu

Senkron Doğrultucu Teknolojisini benimseyin, devrenin aktarım verimliliğini maksimum %98,5 oranında önemli ölçüde artırın.

Çok tepeli güç noktası işlevini doğru bir şekilde tanımlayın ve izleyin

Kontrolörün hiçbir koşulda aşırı yükleme yapmamasını sağlamak için PV dizisi sınırlı güç girişi fonksiyonu.

PV dizisinin geniş Maksimum Güç Noktası aralığı, Maksimum PV giriş Gerilimi 75V.

12/24VDC sistem voltajı otomatik tanıma

İnsancıllaştırılmış LCD görüntüleme, dinamik ekran çalışma verileri ve çalışma durumu

Dahili işlem günlüğü, hesap sistemi çalışma durumu

Çoklu yük kontrol modu: Normal Mod, Sensör Modu, Zamanlayıcı ve Sensör Modu

3 kademeli şarj modu, Mühürlü, Jel, Sulu 3 tip akü şarj prosedürü seçimi

Sıcaklık Telafisi Fonksiyonu

Şarj etme ve boşaltmanın birikim fonksiyonu, gerçek zaman göstergesi güç üretim fonksiyonu

Tam dijital koruma fonksiyonları: Ters bağlantı, Aşırı Şarj, Aşırı Deşarj, Aşırı Gerilim, Aşırı Yük, Kısa Devre

HEGEL

TD2307

MPPT SOLAR ŞARJ KONTROL CİHAZI

ÖNEMLİ BİLGİLER

Satılan Tüm Ürünler Faturalı ve Garantilidir: Enerjisepetim'den almış olduğunuz tüm ürünler faturalı ve garantili olarak size gelmektedir. Tüm ürünlerimiz fatura tarihi itibaren iki yıl garantilidir. Arıza durumunda, ürünü firmamız ile iletişime geçerek, sizin adınıza kesilen faturamızın fotokopisi ile servise gönderebilirsiniz. Servis takibini firmamız sizinle birlikte yapmaktadır. 
Profesyonel Kurulum Hizmeti: Enerjisepetim olarak Tüm Türkiye’de uzman ekiplerimiz ile size anahtar teslim hizmetler sunmaktayız. Bunun haricinde sisteminin kurulumunu kendiniz yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz. Enerjisepetim olarak almış olduğunuz ürünlerde, kurulumla ilgili tüm ihtiyaçlarınız size hazır olarak gelmektedir. Tek yapmanız gereken sistemin cihazlarını birbirine bağlamaktır. Kurulum için ileri düzey elektrik bilgisine ihtiyacınız yoktur. Enerjisepetim olarak size kurulum aşamasında telefonla, video ve şema ile destekte oluyoruz. Böylece kurulum için ekstradan dışarıya ücret ödemenize gerek kalmıyor.
Kredi Kartına Taksit Avantajı: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerde kredi kartına taksit ile almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz 
www.Enerjisepetim.com . Web sitemiz özel olarak yüksek güvenlikli sanal pos hizmeti sağlamaktadır. Kredi kartı ile alımlarda yapmış olduğunuz taksit sayısına göre vade farkı gelmektedir. Tüm taksitlere yapılan vade farkları detaylı şekilde web sitemizde mevcuttur. 
Ücretsiz Kargo: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerin kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoda yaşanan hasarlardan dolayı siz sorumlu değilsiniz. Kargo firmalarında yaşanan hasarlara karşı ürünlerimiz özel olarak sigortalı taşınmaktadır. 
Enerjisepetim Misyonu: Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan vatandaşlarımıza, ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, güvenilir ve en kaliteli yenilenebilir enerji çözümleri sunmak ve satış sonrası teknik destek sağlamak.

Kaliteli Güneş Enerjisi Ürünleri Bulabileceğiniz Sitemize Hoşgeldiniz
Sitemizin açılışına özel, kısa süreli indirimli fiyatları kaçırmayın.