Menu
Your Cart

Solar Kablo 10 mm2 Siyah - 5 METRE

Solar Kablo 10 mm2 Siyah - 5 METRE
Solar Kablo 10 mm2 Siyah - 5 METRE
Solar Kablo 10 mm2 Siyah - 5 METRE
Solar Kablo 10 mm2 Siyah - 5 METRE
Solar Kablo 10 mm2 Siyah - 5 METRE
 • Stok Durumu: Stokta var
 • Model: SK-10S
724 TL
KDV Hariç: 724 TL


 Solar kablo 10mm siyah - 5 METRE OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR


10mm 2  Solar Kablo – Fotovoltaik sistemler için özel olarak tasarlanmıştır.
10mm solar kablo  EN 60364-7-712  nolu standarda uygun olarak tasarlanmıştır,  TÜV onaylı dır.

Aşırı sıcak ve soğuk dayanımı, UV ışınlarına karşı yüksek dayanım, güçlü mekanik mukavemeti ile zorlu şartlara karşı üstün bir kablodur.  EN 60216  termal dayanıklılık testlerini geçmiş olup  25 yıl kullanım ömrü  mevcuttur.

Güneş enerjisi sistemlerinde DC yüklerde solar kablo kullanımı  mecburidir . AC kablo kullanımı yangın riski oluşturur, büyük güç kayıplarına sebep olur. Sisteminizin  maksimum akım  değerine ve DC  kablo uzunluğu na göre  kablo kesiti  hesaplanır. Solar kablolar her ne kadar dayanıklı olsa da,  kablo tavası  veya  spiral  içinde kullanımı tavsiye edilir.

10MM SOLAR KABLO ÖZELLİKLERİ
 •  Elektrolitik kalaylı, ince çok telli ve bükülü bakır iletken
 •  IEC 60228 e göre Class 5 uygunluğu
 •  Çift kat izoleli
 •  Çapraz bağlı özel izolasyon malzemesi
 •  Çapraz bağlı özel kılıf malzemesi
 •  TÜV 2Pfg 1169/08.2007 onaylı
 •  UV, ozon ve hava şartlarına dayanıklı
 •  Halojen içermez
 •  Aşınmaya ve kesilmeye karşı dayanıklı
 •  Alev geciktiricili ve yanmaya karşı dayanıklı
 •  Kısa devreye karşı 200°C ye kadar dayanıklı
 •  25 yıl kullanım ömrü
ÖNEMLİ BİLGİLER

Satılan Tüm Ürünler Faturalı ve Garantilidir: Enerjisepetim'den almış olduğunuz tüm ürünler faturalı ve garantili olarak size gelmektedir. Tüm ürünlerimiz fatura tarihi itibaren iki yıl garantilidir. Arıza durumunda, ürünü firmamız ile iletişime geçerek, sizin adınıza kesilen faturamızın fotokopisi ile servise gönderebilirsiniz. Servis takibini firmamız sizinle birlikte yapmaktadır. 
Profesyonel Kurulum Hizmeti: Enerjisepetim olarak Tüm Türkiye’de uzman ekiplerimiz ile size anahtar teslim hizmetler sunmaktayız. Bunun haricinde sisteminin kurulumunu kendiniz yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz. Enerjisepetim olarak almış olduğunuz ürünlerde, kurulumla ilgili tüm ihtiyaçlarınız size hazır olarak gelmektedir. Tek yapmanız gereken sistemin cihazlarını birbirine bağlamaktır. Kurulum için ileri düzey elektrik bilgisine ihtiyacınız yoktur. Enerjisepetim olarak size kurulum aşamasında telefonla, video ve şema ile destekte oluyoruz. Böylece kurulum için ekstradan dışarıya ücret ödemenize gerek kalmıyor.
Kredi Kartına Taksit Avantajı: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerde kredi kartına taksit ile almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz 
www.Enerjisepetim.com . Web sitemiz özel olarak yüksek güvenlikli sanal pos hizmeti sağlamaktadır. Kredi kartı ile alımlarda yapmış olduğunuz taksit sayısına göre vade farkı gelmektedir. Tüm taksitlere yapılan vade farkları detaylı şekilde web sitemizde mevcuttur. 
Ücretsiz Kargo: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerin kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoda yaşanan hasarlardan dolayı siz sorumlu değilsiniz. Kargo firmalarında yaşanan hasarlara karşı ürünlerimiz özel olarak sigortalı taşınmaktadır. 
Enerjisepetim Misyonu: Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan vatandaşlarımıza, ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, güvenilir ve en kaliteli yenilenebilir enerji çözümleri sunmak ve satış sonrası teknik destek sağlamak.

Kaliteli Güneş Enerjisi Ürünleri Bulabileceğiniz Sitemize Hoşgeldiniz
Sitemizin açılışına özel, kısa süreli indirimli fiyatları kaçırmayın.