Menu
Your Cart

Solar Kablo 6 mm2 Siyah - 5 METRE

Solar Kablo 6 mm2 Siyah - 5 METRE
Solar Kablo 6 mm2 Siyah - 5 METRE
Çok Satan
Solar Kablo 6 mm2 Siyah - 5 METRE
Solar Kablo 6 mm2 Siyah - 5 METRE
Solar Kablo 6 mm2 Siyah - 5 METRE
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Model: SK-6S
428 TL
KDV Hariç: 428 TL

Solar Kablo 6mm Siyah - 5 METRE OLARAK GÖNDERİLECEKTİR


Solar (Foto Voltaik) Kablolar

"Solar Kablo SK-6 (Fotvoltaik) EN60364-7-712 nolu standarda uygun olarak, güneş panelleri gibi çeşitli Fotovoltaik sistem elemanlarının bağlantılarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 

SK6 Fotovoltaik Solar kablolarımız 2Pfg 1169 nolu standarda uygun olarak üretilmekte olup TÜV onaylıdır.

Bu tip kablolar yüksek mekanik gereksinimleri karşılayacak, aşırı sıcak ve soğuk hava koşullarında uzun süre kullanılabilecek özelliktedir. Ozona ve Ultraviyole ışınlara karşı dayanaklıdır. Ayrıca EN 60216 nolu standarda göre yapılan termal dayanıklılık testlerinden geçmiş olup 25 yıllık kullanım ömrüne sahiptir.

Solar kablolar, sabit hareketsiz iç ve dış tesisatlarda, boru ve makaron içerisinde ve benzer kapalı sistemlerde kullanım için uygundur."

Kablo Yapısı

Elektrolitik kalaylı, ince çok telli ve bükülü bakır iletken, IEC 60228'e göre Class 5'e uygun 

Çit izoleli

Çapraz bağlı özel izolasyon malzemesi

Çapraz bağlı özel kılıf malzemesi


Özellikler

TÜV 2Pfg 1169/08.2007 onaylı

UV0 ozon ve hava şartlarına dayanıklı

Halojen içermez

Alev geciktiricili ve yanmaya karşı dayanıklı

Çift izolasyonlu olması nedeniyle 200°C'ye kadar kısa devreye karşı dayanıklı

Beklenen Kullanım ömrü 25 yıl


Teknik Parametreler

Nominal Kesit6 mm2İletken çapı3,0 mm2Dış çap (minimum)5,7 mm2Dış Çap (maksimum)6,1 mm2Yaklaşık kablo ağırlığı80 kgMaksimum DC iletken direnci (20°C'de) / Max. DC3,39 ΩkmAkım taşıma kapasitesi, (60°C'de ve havada)70 A

ÖNEMLİ BİLGİLER

Satılan Tüm Ürünler Faturalı ve Garantilidir: Enerjisepetim'den almış olduğunuz tüm ürünler faturalı ve garantili olarak size gelmektedir. Tüm ürünlerimiz fatura tarihi itibaren iki yıl garantilidir. Arıza durumunda, ürünü firmamız ile iletişime geçerek, sizin adınıza kesilen faturamızın fotokopisi ile servise gönderebilirsiniz. Servis takibini firmamız sizinle birlikte yapmaktadır. 
Profesyonel Kurulum Hizmeti: Enerjisepetim olarak Tüm Türkiye’de uzman ekiplerimiz ile size anahtar teslim hizmetler sunmaktayız. Bunun haricinde sisteminin kurulumunu kendiniz yaparak tasarruf sağlayabilirsiniz. Enerjisepetim olarak almış olduğunuz ürünlerde, kurulumla ilgili tüm ihtiyaçlarınız size hazır olarak gelmektedir. Tek yapmanız gereken sistemin cihazlarını birbirine bağlamaktır. Kurulum için ileri düzey elektrik bilgisine ihtiyacınız yoktur. Enerjisepetim olarak size kurulum aşamasında telefonla, video ve şema ile destekte oluyoruz. Böylece kurulum için ekstradan dışarıya ücret ödemenize gerek kalmıyor.
Kredi Kartına Taksit Avantajı: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerde kredi kartına taksit ile almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz 
www.Enerjisepetim.com . Web sitemiz özel olarak yüksek güvenlikli sanal pos hizmeti sağlamaktadır. Kredi kartı ile alımlarda yapmış olduğunuz taksit sayısına göre vade farkı gelmektedir. Tüm taksitlere yapılan vade farkları detaylı şekilde web sitemizde mevcuttur. 
Ücretsiz Kargo: Firmamızdan almış olduğunuz ürünlerin kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoda yaşanan hasarlardan dolayı siz sorumlu değilsiniz. Kargo firmalarında yaşanan hasarlara karşı ürünlerimiz özel olarak sigortalı taşınmaktadır. 
Enerjisepetim Misyonu: Enerji nakil hattından uzak olan kırsal bölgelerde bulunan vatandaşlarımıza, ihtiyaçlarına yönelik ekonomik, güvenilir ve en kaliteli yenilenebilir enerji çözümleri sunmak ve satış sonrası teknik destek sağlamak.

Kaliteli Güneş Enerjisi Ürünleri Bulabileceğiniz Sitemize Hoşgeldiniz
Sitemizin açılışına özel, kısa süreli indirimli fiyatları kaçırmayın.